توسعه شبکه تلفن همراه در خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه 25 دی 1401 | 08:30 ق.ظ
توسعه شبکه تلفن همراه در خوزستان شبکه ارتباطی همراه اول در خوزستان با نصب و راه اندازی ۲۶ سایت پر سرعت جدید توسعه پیدا کرد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت:با توجه به توسعه زیر ساخت‌های ارتباطی به ویژه شبکه فیبر نوری و به منظور پایداری ارتباطات و فراهم شدن شرایط توسعه همه جانبه و برقراری عدالت ارتباطی در راستای کسب رضایت مشترکان تلفن همراه، با تلاش متخصصان و کارشناسان فنی حوزه معاونت سیار مخابرات منطقه خوزستان از ابتدای امسال تا کنون ۲۶ سایت پرسرعت در شهرستان‌های استان پس از مکان یابی و تملک سایت‌ها نصب و راه اندازی شد.

رحیم فلاح زاده افزود:در این طرح با همت کارشناسان و تیم‌های فنی و تلاشگران عرصه ارتباطات ۷۱ تکنولوژی به روز نصب و به شبکه تلفن همراه اضافه شده است که بر اساس کار کارشناسی و زمان بندی طبق برنامه، بخشی از پروژه فاز ۸ توسعه ارتباطات سیار در استان پیش رفته و ادامه این پروژه همچنان در حال اجراست.

وی ادامه داد:با وارد مدار شدن این سایت‌های پر سرعت به شبگه گسترده همراه اول استان و با کاهش بار ترافیکی، پوشش آنتن دهی و کیفیت ارتباطی مشترکان بهبود و افزایش یافت. همچنین دریافت و ارسال اطلاعات دیتایی صوت و تصویر بین مشترکان با سرعتی مطلوب تبادل می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار