یوسفی: افزایش ۲۰ درصدی حقوق در کنار افزایش پلکانی در سال آینده اعمال شود

تاریخ انتشار: یکشنبه 2 بهمن 1401 | 12:02 ب.ظ
یوسفی: افزایش ۲۰ درصدی حقوق در کنار افزایش پلکانی در سال آینده اعمال شود نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت که افزایش حقوق ۲۰ درصدی برای سال آینده خوب است اما افزایش پلکانی هم در کنارش مدنظر قرار گیرد. مجتبی یوسفی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی به عنوان موافق کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: اگر کلیات بودجه به تصویب نرسد بدان معناست که […]

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت که افزایش حقوق ۲۰ درصدی برای سال آینده خوب است اما افزایش پلکانی هم در کنارش مدنظر قرار گیرد.

مجتبی یوسفی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی به عنوان موافق کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: اگر کلیات بودجه به تصویب نرسد بدان معناست که التهاب در بازار ایجاد شده و وضعیت اجرای پروژه‌های عمرانی با مشکل مواجه می‌شود.

وی توجه به موضوع اشتغال، کاهش هفت درصدی مالیات و اختصاص ۳۹۰ همت به بخش بهداشت و درمان را به عنوان بخشی از نقاط قوت لایحه بودجه عنوان کرد.

یوسفی با اشاره به کاهش تعرفه حقوق گمرکی از چهار درصد به یک درصد برای کالاهای واسطه‌ای، اساسی و دارو اظهار کرد: در بودجه از تولید کنندگان حمایت شده، همچنین مبالغی برای واردات خودرو اختصاص داده شده که بهتر است خودروهای وارداتی برای حمل و نقل عمومی باشد.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی توجه به حوزه بازنشستگی و اختصاص ۱۵ همت برای صندوق تامین اجتماعی را هم از دیگر نقاط قوت لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ برشمرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
نمایشگاه
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نمایشگاه
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار