بازدید مدیرعامل فولاد خوزستان از پروژه بازسازی اساسی جاده حادثه خیز قلعه چنعان به کانتکس

تاریخ انتشار: شنبه 19 فروردین 1402 | 12:01 ب.ظ
بازدید مدیرعامل فولاد خوزستان از پروژه بازسازی اساسی جاده حادثه خیز قلعه چنعان به کانتکس صبح روز ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان با همراهی عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، میثم شهنیانی معاون برنامه ریزی و اجرای پروژه ها و جمعی از مدیران از پروژه ساخت، تعریض، بازسازی مسیر جاده قلعه چنعان به کانتکس بازدید کرد.     ابراهیمی پیش از این و در […]
صبح روز ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۲ امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان با همراهی عباسعلی تقوی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، میثم شهنیانی معاون برنامه ریزی و اجرای پروژه ها و جمعی از مدیران از پروژه ساخت، تعریض، بازسازی مسیر جاده قلعه چنعان به کانتکس بازدید کرد.
 
 
ابراهیمی پیش از این و در اسفندماه ۱۴۰۱ در آیین رونمایی از دستگاه اندازه گیری آهن کل، قول بازسازی، تعریض و ساخت این جاده را به ساکنان شهرستان کارون داد.
 
گفتنی است، این جاده یکی از شریان های اصلی ارتباطی و البته حادثه خیز در شهرستان کارون و منطقه محروم قلعه چنعان است که با دستور مدیرعامل فولاد خوزستان جهت رفاه حال ساکنان این منطقه تا پایان شهریورماه ۱۴۰۲ به بهره برداری خواهد رسید.
 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار