تحویل ۶۳ هزار مترمربع فضای آموزشی در خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه 22 فروردین 1402 | 10:42 ق.ظ
تحویل ۶۳ هزار مترمربع فضای آموزشی در خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از تحویل ۶۳ هزار مترمربع فضای آموزشی به آموزش و پرورش استان در سال گذشته خبر داد. محمد سعیدی‌پور، اظهار کرد: در سال گذشته ۶۳ هزار مترمربع فضای آموزشی به آموزش و پرورش استان خوزستان تحویل داده شد که از این‌ میزان ۳۵ هزار مترمربع مدرسه‌سازی انجام شده […]

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از تحویل ۶۳ هزار مترمربع فضای آموزشی به آموزش و پرورش استان در سال گذشته خبر داد.

محمد سعیدی‌پور، اظهار کرد: در سال گذشته ۶۳ هزار مترمربع فضای آموزشی به آموزش و پرورش استان خوزستان تحویل داده شد که از این‌ میزان ۳۵ هزار مترمربع مدرسه‌سازی انجام شده است.

وی با اشاره به بازسازی کلاس‌های درس ادامه داد: در مجموع در سال گذشته ۶۱۴ کلاس درس بازسازی و ساخته شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: ۲۸۶ کلاس نیز تخریب و بازسازی شدند، ۳۳ کلاس توسعه یافتند و ۲۹۵ کلاس جدید نیز ساخته شده است.

وی افزود: در بخش تجهیزات مدارس نیز ۲۹ هزار میز و نیمکت، ۹۶۰ رایانه و ۲ هزار و ۴۰۰ کولر توزیع شد و ۲۳۰ کلاس درس نیز هوشمندسازی شدند.

سعیدی‌پور با اشاره به پروژه‌های در دست ساخت، افزود: یک هزار و ۷۲۸ کلاس درس در استان خوزستان در دست ساخت است که ۵۵۹ کلاس ۷۰ درصد پیشرفت، ۳۵۸ کلاس  ۵۰ تا ۷۰ درصد پیشرفت و ۸۱۱ کلاس زیر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
فولاد
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار