انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان فنی وحرفه‌ای و دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 خرداد 1402 | 11:38 ق.ظ
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان فنی وحرفه‌ای و دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با هدف توانمندسازی مهارتی دانشجویان خبر داد. شهرام ملایی‌هزاروندی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان اظهار کرد: از مفاد این تفاهم‌نامه می‌توان به انجام تمهیدات لازم برای استقرار کارگاه‌های […]

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با هدف توانمندسازی مهارتی دانشجویان خبر داد.

شهرام ملایی‌هزاروندی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان اظهار کرد: از مفاد این تفاهم‌نامه می‌توان به انجام تمهیدات لازم برای استقرار کارگاه‌های مهارت‌آموزی در محل سراها و مجتمع‌های مسکونی دانشجویی تحت عنوان “سرای مهارت‌آموزی” با بهره‌گیری از ظرفیت مراکز آموزش دولتی و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد اشاره کرد.

وی افزود: استفاده از ظرفیت‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای برای توانمندسازی حرفه‌ای دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاهی، بهره‌مندی دانشجویان از طرح مهارت‌آموزی در محیط واقعی کار و حمایت مادی و معنوی از مسابقات ملی و آزاد مهارت نیز از تعهدات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان عنوان کرد: استقرار کارگاه‌های مهارت‌آموزی در محل خوابگاه‌ها و مجتمع‌های اسکان دانشجویی تحت عنوان سرای مهارت آموزی، تمدید مجوز و پشتیبانی فنی و تخصصی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی، همکاری با دانشگاه در راستای بهره‌برداری دانشجویان از “طرح مهارت آموزی در محیط واقعی کار و صدور گواهینامه مهارت برای دانشجویان پذیرفته شده در آزمون‌های پایان دوره و آزمون‌های ادواری در قالب این تفاهم‌نامه انجام خواهد شد.

ملایی‌هزاروندی یادآور شد: با توجه به تاکید استاندار خوزستان مبنی بر تمرکز بر ایجاد اشتغال مبتنی بر مشارکت‌های مردمی و اجرای طرح‌های اشتغال‌زا در حوزه کشاورزی و صنایع جانبی سویاز اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان، رویکرد آموزش مهارتی در روند اجرای طرح‌های اشتغال‌زا در حوزه کشاورزی پیگیری می‌شود. اعتبار این تفاهم‌نامه از تاریخ امضاء به مدت پنج سال است و تمدید آن با توافق طرفین امکان‌پذیر خواهد بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار