آغاز پروژه احداث کندرو در آبادان

تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 خرداد 1402 | 08:31 ق.ظ
آغاز پروژه احداث کندرو در آبادان شهردار آبادان خبر داد آغاز پروژه احداث کندرو در آبادان عملیات احداث کندرو مسیر حدفاصل میدان ثامن تا پل ایستگاه ۱۲ آبادان با حضور فرماندار ویژه،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان آغاز شد.   یاسین کاوه پور در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت: این پروژه به طول یک کیلومتر و ۶۰۰ متر و […]

شهردار آبادان خبر داد
آغاز پروژه احداث کندرو در آبادان
عملیات احداث کندرو مسیر حدفاصل میدان ثامن تا پل ایستگاه ۱۲ آبادان با حضور فرماندار ویژه،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان آغاز شد.
 
یاسین کاوه پور در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت: این پروژه به طول یک کیلومتر و ۶۰۰ متر و عرض هشت متر با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال و با پیگیری های اعضای شورای شهر و فرماندار ویژه آبادان از امروز آغاز شد.
وی افزود: این مسیر یکی از مسیرهای تردد زائران اربعین حسینی به شمار می‌رود و دارای اهمیت ویژه‌ای است، بهره برداری از این پروژه تردد و دسترسی آسان‌تری برای زائران به مرز شلمچه را در پی خواهد داشت و سعی داریم تا آغاز پیاده روی اربعین بهره‌برداری شود.
شهردار آبادان اظهار کرد: احداث نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی نیز در این پروژه دیده شده تا خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی به شکل بهتری انجام گردد.
کاوه‌پور بیان کرد: دسترسی و تردد آسان‌تر ساکنان کوی فرهنگیان و مسکن مهر از دیگر مزیتهای این پروژه به شمار می رود و قطعا با بهره برداری از آن میزان ایمنی تردد ساکنان نیز افزایش خواهد یافت.
معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان نیز در این آیین گفت: در چند ماه اخیر پروژه‌های خوب عمرانی با تلاش شهردار و مجموعه شهرداری آبادان صورت گرفته که بارزه‌ای از امید را در شهر ایجاد کرده است.
احسان عباسپور افزود: احداث کندرو که در مسیر زائران اربعین حسینی است تسهیل فرآیند تردد را برای زائران در پی دارد، با توجه به اینکه این مسیر یکی از پرترددترین مسیرهای شهر است تردد برای ساکنان منطقه را سخت کرده بود.
وی اظهار کرد: پس از بهره‌برداری از این پروژه باید مسیر به گونه‌ای باشد که مشکلی برای تردد زائران اربعین حسینی صورت نگیرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار