کشف ۲۶۰۰ لیتر سوخت قاچاق در اهواز

تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 خرداد 1402 | 09:55 ق.ظ
کشف ۲۶۰۰ لیتر سوخت قاچاق در اهواز فرمانده انتظامی اهواز از کشف ۲ هزار و ۶۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل در اهواز خبر داد. سرهنگ حسین زلقی اظهار کرد: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی استان خوزستان با کار اطلاعاتی […]

فرمانده انتظامی اهواز از کشف ۲ هزار و ۶۰۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل در اهواز خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی اظهار کرد: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی استان خوزستان با کار اطلاعاتی از تردد دو دستگاه خودروی نیسان حامل سوخت قاچاق در محور اهواز – خرمشهر مطلع شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: مأموران پاسگاه حمید با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، محل تردد خودروها را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی آن‌ها را متوقف کردند.

سرهنگ زلقی با بیان اینکه ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی ۲ هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل فاقد هرگونه مجوز کشف کردند، گفت: کارشناسان، ارزش محموله کشف شده را بیش از ۳ میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی اهواز در پایان خاطر نشان کرد: در این ارتباط دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند. 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار