توضیحی درباره خاموشی برق روز گذشته در برخی مناطق اهواز

تاریخ انتشار: شنبه 3 تیر 1402 | 09:19 ق.ظ
توضیحی درباره خاموشی برق روز گذشته در برخی مناطق اهواز سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: علت قطعی برق برخی مناطق اهواز در روز گذشته خاموشی برنامه‌ریزی شده به دلیل تعمیرات بود. علیرضا شکرخدایی، اظهار کرد: به دلیل انجام تعمیرات اساسی پیشگیرانه اضطراری در ایستگاه تغذیه‌کننده برق مشترکان، روز گذشته برخی از مناطق اهواز با اطلاع‌رسانی قبلی به مدت دو ساعت خاموشی داشتند. وی […]

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: علت قطعی برق برخی مناطق اهواز در روز گذشته خاموشی برنامه‌ریزی شده به دلیل تعمیرات بود.

علیرضا شکرخدایی، اظهار کرد: به دلیل انجام تعمیرات اساسی پیشگیرانه اضطراری در ایستگاه تغذیه‌کننده برق مشترکان، روز گذشته برخی از مناطق اهواز با اطلاع‌رسانی قبلی به مدت دو ساعت خاموشی داشتند.

وی افزود: این مساله در نرم‌افزار “برق من” از پیش اطلاع‌رسانی شده است و مشترکان می‌توانند با مراجعه به این نرم‌افزار از آخرین وضعیت خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده مطلع شوند.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: این اقدام در جهت رفع اشکالات حاد ناشی از گداختگی برخی تجهیزات در اثر افزایش بار شبکه ناشی از همزمانی گرما و مصرف بیش از حد، از ساعت ۵ تا ۷ صبح در برخی از مناطق اعمال شد.

شکرخدایی عنوان کرد: بخش‌هایی از مرکز شهر شامل خیابان‌های شهید ادهم، محمدیان، رضائی، رستگاری و علم الهدی و بخش‌هایی از کوی سپیدار شامل بلوار مهاجرین، بیمارستان حضرت امیرالمؤمنین (ع) – خیابان‌های دانش، کوی آغاجری، خیابان گلبهار، فتح و کوی منابع طبیعی روز گذشته از ساعت ۵ تا ۷ صبح خاموشی داشتند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: صرفه‌جویی و عدم استفاده از لوازم پرمصرف و خاموش کردن کولرهای اضافی، بهترین راه برای پایداری شبکه و جلوگیری از حوادث اتفاقاتی به ویژه از ساعت ۱۱تا ۱۷ است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار