برخورد با نانوایان متخلف خوزستان با پایش آرد از کارخانه تا نانوایی

تاریخ انتشار: یکشنبه 4 تیر 1402 | 09:45 ق.ظ
برخورد با نانوایان متخلف خوزستان با پایش آرد از کارخانه تا نانوایی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از استقرار ناظران این اداره کل در کارخانه‌های آرد استان همزمان با شروع دومین مرحله طرح پایش آرد از کارخانه تا نانوایی خبر داد.

امید جهان‌نژادیان گفت : با حضور ناظران اداره کل غله و خدمات بازرگانی در همه کارخانه‌های آرد خوزستان مسیر تولید آرد تا زمان تحویل در نانوایی‌ها مورد پایش قرار خواهد گرفت و تلاش می‌شود با اجرای دقیق این طرح دست سودجویان اقتصادی از این سرمایه گران‌بها کوتاه شود.

 

وی افزود : واحد‌های خبازی ملزم به پخت سهمیه روزانه خود و همکاری همه جانبه با بازرسان سازمان جهاد کشاورزی و دیگر گروه‌های مجاز بازرسی هستند.

جهان‌نژادیان افزود: همه واحد‌های آزاد پز از این پس باید از طریق سامانه یکپارچه فروش، آرد مورد نیاز خود را تامین کنند در غیر این صورت برخورد قانونی لازم با آنان صورت می‌گیرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان اظهار کرد: دولت بیشترین یارانه را در بخش گندم، آرد و نان پرداخت می‌کند از این رو باید متولیان امر در اجرای صحیح بازرسی و نظارت بر عملکرد واحد‌های تولیدی نقش پررنگ‌تری ایفا کنند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به وظیفه ذاتی این اداره کل در راستای تامین این کالای اساسی بیان داشت: خوزستان نه تنها در تامین آرد این استان بلکه سایر نقاط کشور نقش به سزایی دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار