جانمایی دو قطعه زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در منطقه آزاد اروند

تاریخ انتشار: یکشنبه 4 تیر 1402 | 11:17 ق.ظ
جانمایی دو قطعه زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در منطقه آزاد اروند مدیر املاک و اراضی سازمان منطقه آزاد اروند از جانمایی دو قطعه زمین در شهرستان های آبادان و خرمشهر جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن، خبر داد.

مهدی میرزا طی ارتباط تلفنی در برنامه خبر سیمای مرکز آبادان از اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و افزود: با توجه به هدف گذاری های دولت در خصوص تأمین زمین برای برای ساخت حداقل یک میلیون مسکن  در سال و در محدوده شهر ها و روستاها؛ سازمان منطقه آزاد اروند نشست ها و جلسات متعددی بویژه با ادارت راه و شهرسازی آبادان و خرمشهر و اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان برگزار کرد که ماحصل آن اختصاص و معرفی دو قطعه زمین جهت اجرای این طرح در منطقه بود.

وی درباره زمین تأمین شده در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، اظهار داشت: برای متقاضیان نهضت ملی مسکن در آبادان بخشی از زمینی موسوم به ۶۰ هکتاری در منطقه ذوالفقاری در نظر گرفته شد و طی مکاتبه با اداره راه و شهرسازی استان خوزستان این مهم را اعلام کردیم.

میرزا تصریح کرد: اداره راه و شهرسازی خرمشهر نیز در رابطه با زمین های که به همین منظور جانمایی کرده اند مکاتباتی با سازمان منطقه آزاد اروند داشت که پس از انجام بررسی های لازم، در پاسخ این مکتابه قسمتی از زمینی موسوم به ۴۲ هکتاری در شهرستان خرمشهر تایید گردید که طی فردا به اداره راه و شهرسازی استان نیز اعلام خواهیم کرد.

مدیر املاک و اراضی سازمان منطقه آزاد اروند، خاطرنشان کرد: ادارت راه و شهرسازی دو شهرستان آبادان و خرمشهر اسامی افرادی که برای مسکن ملی ثبت نام کرده اند را رصد و پایش می کنند و پس از بررسی سوابق واگذاری آنها؛  وارد مرحله عملیاتی شده و زمین ها را قطعه به قطعه به این افراد واگذار خواهند کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار