بهره‌مندی ۲۵ درصد مشترکان برق خوزستان از پاداش صرفه‌جویی

تاریخ انتشار: دوشنبه 5 تیر 1402 | 11:39 ق.ظ
بهره‌مندی ۲۵ درصد مشترکان برق خوزستان از پاداش صرفه‌جویی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از بهره‌مندی ۲۵ درصد مشترکان برق استان از پاداش صرفه‌جویی خبر داد. علی خدری با اشاره به اجرای طرح پاداش مدیریت مصرف و برنامه‌های فرهنگ‌سازی صورت گرفته در خوزستان، اظهار کرد: از ابتدای خردادماه تاکنون ۲۵ درصد مشترکان برق از سراسر استان مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف شده‌اند. وی […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از بهره‌مندی ۲۵ درصد مشترکان برق استان از پاداش صرفه‌جویی خبر داد.

علی خدری با اشاره به اجرای طرح پاداش مدیریت مصرف و برنامه‌های فرهنگ‌سازی صورت گرفته در خوزستان، اظهار کرد: از ابتدای خردادماه تاکنون ۲۵ درصد مشترکان برق از سراسر استان مشمول دریافت پاداش مدیریت مصرف شده‌اند.

وی افزود: تاکنون شهرهای دزفول، اندیمشک و  خرمشهر به ترتیب بالاترین پاداش را دریافت کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: بیشترین رقم پاداش نیز به یک مشترک آبادانی تعلق گرفته که با ۵۱۹ هزار تومان پاداش، مشمول قبض برق رایگان نیز شده است.

خدری ادامه داد: با همکاری مناسب مردم از زمان شروع گرما در بخش خانگی به‌ خصوص در ساعت اوج مصرف، به پایداری شبکه کمک شده است و از طرف دیگر این همکاری موجب شده تا مشترکان مشمول پاداش مدیریت مصرف شوند.

وی با اشاره به اینکه قبوض به تدریج در حال صدور است و پیش بینی می‌شود استقبال مردم از طرح پاداش گسترده باشد، ادامه داد: تمام مشترکان خانگی برق که مصرف خود را نسبت به سال قبل کاهش دهند، چه مصرف برق ماهیانه آن‌ها کمتر از الگو باشد چه بیشتر، می‌توانند از پاداش کاهش مصرف بهره‌مند شوند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار