خوزستان در صدر پرداخت مطالبات گندمکاران

تاریخ انتشار: دوشنبه 5 تیر 1402 | 10:03 ق.ظ
خوزستان در صدر پرداخت مطالبات گندمکاران مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در خصوص پرداخت مطالبات گندمکاران خوزستانی خبر از پرداخت بیش از ۱۹۷ هزار میلیارد ریال به کشاورزان استان خبر داد.

امید جهان نژادیان با بیان این مطلب که خرید گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد افزایش داشته است اظهار کرد: تا کنون بیش از یک میلیون و ۷۱۵ هزار و ۳۵ تن گندم از کشاورزان سخت کوش خوزستانی خریداری شده است.

وی با اشاره به این موضوع که خوزستان در این سال زراعی نیز به مانند یک دهه گذشته در صدر خرید گندم می‌باشد، گفت: امسال نیز به همت کشاورزان خوزستانی توانستیم یک رکورد تاریخی از خود بجا بگذاریم و بیش از یک میلیون و ۷۱۵ هزار تن از گندمکاران زحمتکش خوزستانی خریداری کنیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به این که خوزستان در صدر خرید گندم می‌باشد، بیشترین میزان پرداخت مطالبات نیز متعلق به این استان می‌باشد و تا کنون ۹۹ درصد مطالبات نیز پرداخت شده است.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی در ادامه گفت: با پیگیری‌های انجام شده مجددا به حساب کشاورزان خوزستانی وجه پرداخت شده است و این واریزی بیش از ۱۹۷ هزار میلیارد ریال و بر پایه قیمت خرید تضمینی گندم سال گذشته می‌باشد و از طریق بانک عامل (کشاورزی) به حساب کشاورزان استان واریز شده است.

جهان نژادیان در پایان تصریح کرد: قیمت نهایی گندم تا پایان هفته آینده از طریق وزارت جهاد کشاورزی به شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران اعلام و پس از ابلاغ آن به ادارات غله و خدمات بازرگانی کشور در کمترین زمان ممکن تمام مطالبات گندمکاران عزیز به صورت کامل به آن‌ها پرداخت می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار