رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر آبادان در آئین کلنگ‌زنی احداث کارخانه آسفالت :

شهردار به وعده خود برای تبدیل آبادان به کارگاه عمرانی عمل کرد/سال متفاوتی را برای همشهریان گرامی به ارمغان خواهیم آورد

تاریخ انتشار: دوشنبه 12 تیر 1402 | 14:32 ب.ظ
شهردار به وعده خود برای تبدیل آبادان به کارگاه عمرانی عمل کرد/سال متفاوتی را برای همشهریان گرامی به ارمغان خواهیم آورد بغلانی گفت: احداث کارخانه جدید آسفالت یکی از نیازهای ضروری برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهر آبادان بود که طی سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید. قاسم بغلانی در آئین کلنگ‌زنی احداث کارخانه آسفالت که با حضور امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مدیران شهری آبادان برگزار […]

بغلانی گفت: احداث کارخانه جدید آسفالت یکی از نیازهای ضروری برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهر آبادان بود که طی سه ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

قاسم بغلانی در آئین کلنگ‌زنی احداث کارخانه آسفالت که با حضور امام جمعه، فرماندار ویژه شهرستان، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مدیران شهری آبادان برگزار شد، اظهار کرد: در زمان انتخاب شهردار، ایشان این قول را به مردم آبادان دادند که این شهر را به کارگاه عمرانی تبدیل خواهند کرد.

رئیس کمیسیون حقوقی و عضو شورای اسلامی شهر آبادان افزود: خوشبختانه امروز شهردار با حمایت همه‌جانبه اعضای شورای اسلامی شهر، به وعده خود عمل کرد و آبادان را به کارگاه عمرانی تبدیل نموده است.

وی به اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر آبادان اشاره کرد و ابراز داشت: با تصمیماتی که از سوی اعضای شورای اسلامی شهر آبادان اتخاذ شده به زودی مراحل عملیات اجرایی دیگر پروژه عمرانی در سطح شهر آغاز خواهد شد.

بغلانی گفت: هفته گذشته آئین کلنگ‌زنی پروژه احداث کندرو حدفاصل میدان ثامن تا پل ایستگاه ۱۲ برگزار شد و امروز نیز شاهد آئین کلنگ زنی احداث کارخانه آسفالت هستیم.

وی احداث کارخانه آسفالت جدید شهرداری را یکی از نیازهای ضروری برای اجرای پروژه‌های عمرانی شهر آبادان خواند و تاکید کرد: سال‌ها آبادان از وجود چنین ظرفیتی محروم بود که با نظر مساعد اعضای شورای اسلامی شهر و پیگیری‌های شهردار کارخانه آسفالت با تولید روزانه ۱۲۰ تن در این شهر احداث می شود که طی سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

عضو شورای اسلامی شهر آبادان با بیان اینکه طی روزهای آینده دیگر پروژه‌های عمرانی نیز کلنگ‌زنی خواهند شد، تصریح کرد: خوشبختانه با اجرای پروژه‌های جدید شاهد تغییر و تحول در شهر آبادان هستیم.

وی بر ضرورت هم‌افزایی و همکاری تمامی دستگاه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات سطح شهر آبادان تاکید کرد و اذعان داشت: متاسفانه حجم خرابی‌های سطح شهر آبادان بسیار زیاد است و مشکلات عدیده‌ای از گذشته باقی مانده و لذا نیاز است سایر دستگاه‌ها به کمک شهرداری بیایند و بخشی از اقدامات و کارها را بر عهده بگیرند تا رضایتمندی شهروندان حاصل شود.

بغلانی با تقدیر از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری احداث کارخانه آسفالت، خاطرنشان کرد: جا دارد از نمایندکان مردم آبادان به ویژه دکتر مختار برای احداث این کارخانه تقدیر و تشکر کنم.

وی تاکید کرد: همانگونه که به شهروندان قول داده بودیم امسال در حوزه عمرانی سالی متفاوت را برای همشهریان گرامی به ارمغان خواهیم آورد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار