مهلت سنجش سلامت دانش آموزی در خوزستان تا ۲۵ تیرماه تمدید شد

تاریخ انتشار: شنبه 17 تیر 1402 | 11:48 ق.ظ
مهلت سنجش سلامت دانش آموزی در خوزستان تا ۲۵ تیرماه تمدید شد مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مهلت انجام سنجش سلامت دانش آموزی بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای آخرین بار تا ۲۵ تیرماه جاری تمدید و از خانواده‌ها خواستاریم هر چه سریع‌تر برای سنجش فرزند خود اقدام کنند.

مسعود حمیدی نژاد امروز شنبه در نشست ستاد استانی پروژه مهر آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: پیش بینی شده که ۱۱۰ هزار دانش آموز ورودی پایه اول ابتدایی امسال سنجش سلامت خواهند شد که تاکنون ۱۰۳ هزار نفر، این فرآیند را انجام دادند.

وی گفت: در مجموع ۹۷ درصد از دانش آموزان ورودی پایه اول در استان سنجش سلامت شدند و تنها سه درصد از این جمعیت سنجش سلامت خود را انجام نداده‌اند.

حمدی نژاد ادامه داد: مراجعه نکردن به موقع والدین برای انجام سنجش سلامت سبب ایجاد مشکل در ثبت نام دانش آموزان و همچنین دریافت کتب درسی خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با تاکید بر اجرای پروژه‌های مهر برای بازگشایی مدارس در استان افزود: توسعه کمی و کیفی هنرستان‌های فنی حرفه‌ای و کاردانش برای توسعه مهارت آموزی، توزیع امکانات و تجهیزات در بین مناطق کم برخوردار و رعایت عدالت آموزشی از اولویت‌های پروژه مهر است.

حمیدی نژاد گفت: ضروری است برنامه ریزی مدون علمی و تخصصی،کیفیت بخشی آموزشی در مناطق مختلف استان را درپی دارد.

جمعیت دانش آموزی خوزستان یک میلیون و یکصد هزار نفر است که در بیش از هشت هزار مدرسه دولت و غیر دولتی تحصیل می‌کنند.

۷۷ پایگاه سنجش سلامت در استان آماده پذیرش دانش آموزان ورودی پایه اول ابتدایی هستند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار