عقب‌ماندگی شهرهای خوزستان در حوزه ساخت مسکن جبران شود

تاریخ انتشار: یکشنبه 18 تیر 1402 | 12:00 ب.ظ
عقب‌ماندگی شهرهای خوزستان در حوزه ساخت مسکن جبران شود استاندار خوزستان گفت: عقب‌ماندگی شهرستان‌های خوزستان در بحث ساخت مسکن باید جبران شود. علی اکبر حسینی محراب در نشست شورای مسکن خوزستان که امروز، ۱۸ تیرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: مسکن مهمترین بخش از کار دولت است و ساخت ۴ میلیون مسکن در طول این چهار سال باید اجرایی شود. وی افزود: در […]

استاندار خوزستان گفت: عقب‌ماندگی شهرستان‌های خوزستان در بحث ساخت مسکن باید جبران شود.

علی اکبر حسینی محراب در نشست شورای مسکن خوزستان که امروز، ۱۸ تیرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: مسکن مهمترین بخش از کار دولت است و ساخت ۴ میلیون مسکن در طول این چهار سال باید اجرایی شود.

وی افزود: در خوزستان باید بیش از ۲۸۸ هزار مسکن  چه توسط مردم و چه توسط نهادها و بخش‌های مختلف ساخته شود.

استاندار خوزستان گفت: همچنین باید زیرساخت‌های این مسکن‌ها از جمله برق، آب، مدرسه، بهداشت و … ساخته شود و مسئولان باید به این مساله توجه داشته باشند.

حسینی محراب عنوان کرد: باید محورهایی که توسط شخص رییس جمهور در شورای عالی مسکن عنوان شده است در جلسات شورای مسکن استان پیگیری شوند تا بتوانیم بخش مسکن را به عنوان محرک بخش‌های مختلف از جمله اشتغال و رشد و توسعه استان به بهترین شکل دنبال کنیم.

وی ادامه داد: اعضای شورای مسکن شهرستان‌ها و استان دست به دست هم دهند تا جریان ساخت مسکن، تهیه زمین، آماده‌سازی زمین و اقدامات زیرساختی را با برنامه جلو ببرند.

استاندار خوزستان گفت: عقب‌ماندگی شهرستان‌های خوزستان در بحث ساخت مسکن باید جبران شود و وضعیت باید در شهرستان‌ها تغییر کند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار