مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان عنوان کرد

تلاش برای حل مشکل کمبود بلیت در مسیر پرتردد اهواز – تهران

تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تیر 1402 | 09:17 ق.ظ
تلاش برای حل مشکل کمبود بلیت در مسیر پرتردد اهواز – تهران  مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان با بیان اینکه تعداد پروازهای فرودگاه بین‌المللی اهواز افزایش یافته است، گفت: تقاضا برای پرواز بسیار زیاد است و از این رو اندکی شرایط خرید بلیت دشوار است اما در تلاش هستیم تا این مشکل به ویژه در مسیرهای پرترددی مثل مسیر اهواز – تهران حل شود.

سید مهدی رزاز در خصوص آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه بین المللی اهواز و کمبود بلیت پروازی در مسیر اهواز – تهران اظهار کرد: با توجه به تقاضای مسافری بالا در فرودگاه اهواز، تعداد پروازهای این فرودگاه افزایش یافته است.

وی افزود: مسائلی در بحث اورهال هواپیماها وجود داشت که باعث شده بود مدتی تعداد پروازها کاهش یابد اما اکنون با حل این مشکلات، پروازها افزایش یافته است.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: اکنون شرایط به شکلی است که با افزایش تعداد پروازهای شرکت‌های هواپیمایی آسمان، آتا و کارون در فرودگاه اهواز شرایط به سمت نرمال شدن رفته است تا بتوانیم پاسخگوی تقاضا باشیم.

روزانه ۱۰ تا ۱۵ پرواز از فرودگاه اهواز به سمت تهران انجام می‌شود

رزاز عنوان کرد: در حال حاضر روزانه ۱۰ تا ۱۵ پرواز از فرودگاه بین المللی اهواز به سمت تهران انجام می‌شود. همچنین با توجه به پروازهایی که به شهرهای بزرگ کشور از جمله مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس، تبریز، کیش و… انجام می‌شود، روزانه حدود ۳۵ پرواز ورودی و ۳۵ پرواز خروجی داریم.

وی در خصوص کمبود عرضه بلیت هواپیما ادامه داد: با توجه به فصل تابستان و استقبال از پروازها، تقاضا برای پرواز بسیار زیاد است و از این رو اندکی شرایط خرید بلیت دشوار است اما در تلاش هستیم تا این مشکل به ویژه در مسیرهای پرترددی مثل مسیر اهواز – تهران حل شود.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان با بیان اینکه در استان‌های گرمسیر استقبال بالایی از پرواز می‌شود، گفت: استاندار خوزستان پیگیر این مساله است و امیدواریم شرایط عرضه و تقاضا در این زمینه بهبود یابد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار