خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان فصلی است/ این رویه باید اصلاح شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 تیر 1402 | 11:37 ق.ظ
خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان فصلی است/ این رویه باید اصلاح شود رییس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان گفت: شهرستان اهواز و استان خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان فصلی است و باید این رویه اصلاح شود. سیامک صادقی هفشجانی، با تاکید بر اهمیت حضور و نقش مجریان ذی صلاح در کیفی سازی مسکن اظهار کرد: شهرستان اهواز و استان خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان […]

رییس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان گفت: شهرستان اهواز و استان خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان فصلی است و باید این رویه اصلاح شود.

سیامک صادقی هفشجانی، با تاکید بر اهمیت حضور و نقش مجریان ذی صلاح در کیفی سازی مسکن اظهار کرد: شهرستان اهواز و استان خوزستان محل فعالیت بسیاری از سازندگان فصلی است و باید به این مساله به عنوان یک هشدار نگاه کرد و رویه موجود اصلاح شود.

وی افزود: در این زمینه قطعا با وجود مجریان ذی صلاح و استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت مجریان، این مساله کمتر رخ خواهد داد و قطعا از مصالح، سازندگان و بخش‌هایی استفاده خواهد شد که پیش از این ارزیابی شده‌اند و از نظر کیفی مورد تایید هستند.

رییس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان گفت: نباید اجازه داده شود افرادی که تخصصی در ساخت مسکن ندارند در این حوزه فعالیت داشته باشند مگر آنکه این افراد از ظرفیت‌های فنی و مهندسی مجریان ذی صلاح و دیگر متخصصان حوزه ساخت برای ساخت مسکن بهره بگیرند.

باید به سمت تخصصی‌سازی ساختمان حرکت کنیم

صادقی هفشجانی ادامه داد: باید به سمت تخصصی‌سازی ساختمان حرکت کنیم و ورود مجریان ذی ‌صلاح به ساخت و ساز مسکن در خوزستان نیز به این مساله بسیار کمک خواهد کرد و منجر به کیفی سازی مسکن و افزایش عمر خانه‌ها خواهد شد.

وی با اشاره به بحث آموزش در انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان افزود: باید مهندسان را توانمند کنیم و به روز شدن مهندسان در بحث ساخت و ساز می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر ارتقای کیفیت ساخت و ساز داشته باشد.

رییس انجمن سازندگان مسکن و ساختمان خوزستان خاطرنشان کرد: در این زمینه انجمن سازندگان استان به بحث آموزش مهندسان ورود کرده است تا مهندسان به روز شوند و همه این مسایل نوید می‌دهد که در آینده شاهد ساختمان‌های با کیفیت بالاتری خواهیم بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار