انعقاد تفاهمنامه اعطای تسهیلات نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی با کمیته امداد

تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 تیر 1402 | 09:35 ق.ظ
انعقاد تفاهمنامه اعطای تسهیلات نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی با کمیته امداد رضا امینی عصر چهارشنبه ۲۱ تیرماه در جلسه انعقاد تفاهمنامه اعطای تسهیلات نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری اهواز با کمیته امداد امام که با حضور فیروز آبادی مسئول اشتغال کمیته امداد کشور، زارع زاده عضو شورای شهر، سلیمانی معاون حمل و نقل شهرداری و صفی خانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی برگزار شد، با بیان […]

رضا امینی عصر چهارشنبه ۲۱ تیرماه در جلسه انعقاد تفاهمنامه اعطای تسهیلات نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری اهواز با کمیته امداد امام که با حضور فیروز آبادی مسئول اشتغال کمیته امداد کشور، زارع زاده عضو شورای شهر، سلیمانی معاون حمل و نقل شهرداری و صفی خانی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی برگزار شد، با بیان اینکه امروز میزبان معاون اشتغال کمیته امداد حضرت امام (ره)در اهواز بوده ایم اظهارکرد: از جمله سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری اهواز توجه ویژه به حمل و نقل بخصوص ناوگان تاکسیرانی است.

وی افزود: امسال ۱۰۰۰دستگاه تاکسی برای نوسازی در اهواز هدف گذاری شده است. اولویت اول ما بجهت اشتغال در نوسازی ناوگان تاکسیرانی برای مددجویان دستگاه‌ها و نهاد های حمایتی هست که راس آنها کمیته امداد می باشد که خوشبختانه تفاهم خوبی بین این نهاد و شهرداری اهواز برقرار است.

شهردار اهواز ادامه داد: در بخش اول تعدادی تاکسی وارد اهواز شد که امشب تفاهم نامه اش به امضا رسید و ان شاءالله در نوسازی بخش های بعدی که شامل ون های تاکسی وتاکسی های سواری هست تا انتهای سال طرحش ادامه خواهد داشت و مددجویان از سوی کمیته امدادمعرفی خواهندشد و شهرداری هم نامه عزیزان را در فهرست متقاضیان ایجاداشتغال و آنهایی که در حال نوسازی اند قرار می دهد.

امینی گفت:امیدواریم باحمایت های وزارت کشور در بخش بعدی شاهد توسعه ناوگان باشیم تا بتوانیم از ظرفیت بیشتری برای اشتغال مددجویان وسایر متقاضیان حمل ونقل استفاده کنیم.

در ادامه مرتضی فیروزآبادی مسئول اشتغال کمیته امداد کشور نیز در این جلسه عنوان کرد: باتوجه به این‌که توانمند سازی مددجویان و ایجاد اشتغال از اولویت های کمیته امداد است و دولت باهماهنگی مجلس منابع خوبی را در این زمینه اختصاص داده در تلاش هستیم این منابع علاوه بر اینکه اشتغال ایجاد کند مشکلات و نیاز های دیگر را در مسائل کشور مرتفع کند.

وی ادامه داد: در این راستا از انواع و اقسام وسایل حمل ونقل شهری، اعطای تاکسی ون در اولویت های ما قرار گرفته است. با چند شهر تفاهماتی داشتیم که هم برای مددجویان از این طریق ایجاد شغل شود و هم شاهد این باشیم یک مسئله از شهرهای کشور حل شده و مردم شریف مان بتوانند از خدمات بهتری در حوزه شهری بهره مند شود.

مسئول اشتغال کمیته امداد کشور گفت: امشب نیز این تفاهم برای اعطای تاکسی های ون با شهرداری اهواز امضا شد؛ عملیات موفقی در حوزه تاکسی سواری شهری درسال گذشته شروع شده که ان شاءالله ادامه پیدا کند امیدواریم این تجربیات موفق بوده و طعم شیرینی برای مردم اهواز به همراه داشته باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار