۴۰ مرکز جامع آموزش و توانبخشی در خوزستان راه‌اندازی می‌شود

تاریخ انتشار: شنبه 24 تیر 1402 | 11:33 ق.ظ
۴۰ مرکز جامع آموزش و توانبخشی در خوزستان راه‌اندازی می‌شود مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از راه‌اندازی ۴۰ مرکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله بهنگام رشدی تربیتی در سطح استان خبر داد. مسعود حمیدی‌نژاد در این خصوص اظهار کرد: توسعه مراکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله بهنگام رشدی تربیتی در استان خوزستان برنامه آموزش و پروش است. مهمترین هدف از راه‌اندازی این مراکز، […]

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از راه‌اندازی ۴۰ مرکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله بهنگام رشدی تربیتی در سطح استان خبر داد.

مسعود حمیدی‌نژاد در این خصوص اظهار کرد: توسعه مراکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله بهنگام رشدی تربیتی در استان خوزستان برنامه آموزش و پروش است. مهمترین هدف از راه‌اندازی این مراکز، متمرکز کردن خدمات ارائه شده توسط آموزش و پرورش استثنایی به شهروندان است.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده در این مراکز، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، مراکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله در ۴۰ منطقه استان خوزستان راه‌اندازی خواهند شد. خدمات این مراکز شامل شناسایی، جایابی، آموزش و مداخلات بهنگام رشدی و تربیتی نوآموزان است.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان با اشاره به کسب رتبه دوم کشوری شاخص‌های تخصصی آموزش و پرورش استثنایی، گفت: یکی از مصادیق تحقق عدالت آموزشی، تقویت آموزش و پرورش استثنایی است زیرا ارائه آموزش‌ با کیفیت به دانش‌آموزان استثنایی مهمترین مرحله تحقق عدالت آموزشی است‌.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار