افزایش تا ۶۰ درصدی کرایه تاکسی‌ها در اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تیر 1402 | 10:54 ق.ظ
افزایش تا ۶۰ درصدی کرایه تاکسی‌ها در اهواز با تصویب لایحه پیشنهادی شهرداری در شورای شهر، نرخ کرایه تاکسی‌های خطی، فرودگاه، راه آهن و بی‌سیم در سال ۱۴۰۲، ۴۵ تا ۶۰ درصد افزایش یافت. امیر صفی خانی سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز در یکصد و بیستمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (۲۵ تیرماه) برگزار شد، در خصوص […]

با تصویب لایحه پیشنهادی شهرداری در شورای شهر، نرخ کرایه تاکسی‌های خطی، فرودگاه، راه آهن و بی‌سیم در سال ۱۴۰۲، ۴۵ تا ۶۰ درصد افزایش یافت.

امیر صفی خانی سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز در یکصد و بیستمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (۲۵ تیرماه) برگزار شد، در خصوص لایحه نرخ کرایه تاکسی‌های خطی، فرودگاه، راه آهن و بی سیم در سال ۱۴۰۲، اظهار کرد: در فروردین‌ماه نرخ پیشنهادی کرایه تاکسی‌ها تقدیم اعضای شورای شهر شد و پس از آن، این موضوع در چهار جلسه بررسی شد.

وی افزود: در حال حاضر چهار ماه از سال جدید، گذشته و همه کلانشهرها نرخ کرایه را تصویب کرده‌اند اما هنوز نرخ کرایه تاکسی‌ها در اهواز تصویب نشده است. باید توجه شود پس از تصویب اعضای شورای شهر، باید فرمانداری این لایحه را تایید کند بنابراین نرخی که امروز تصویب می‌شود سه هفته دیگر به رانندگان ابلاغ می‌شود.

صفی‌خانی بیان کرد: پس از برگزاری جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترفیک شورای شهر اهواز، نرخ کرایه تاکسی‌ها کاهش یافت و نرخی که اکنون ارائه شده است با نرخ‌هایی که قبلا ارائه داده شده بود، بسیار فاصله دارد.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز گفت: طبق این نرخ‌ها، نرخ کرایه تاکسی‌های خطی، فرودگاه، راه آهن و بی‌سیم در سال ۱۴۰۲ نسیت به سال گذشته،۴۵ تا ۶۰ درصد افزایش یافته است.

در یکصد و بیستمین جلسه علنی شورای شهر اهواز لایحه نرخ کرایه تاکسی‌های خطی، فرودگاه، راه آهن و بی سیم در سال ۱۴۰۲ به تصویب اعضای شورای شهر اهواز رسید.

بر اساس این مصوبه نرخ کرایه تاکسی‌های خطی، فرودگاه، راه آهن و بی سیم در سال ۱۴۰۲ نسیت به سال گذشته،۴۵ تا ۶۰ درصد افزایش یافت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار