تبریک شهردار آبادان به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تیر 1402 | 09:38 ق.ظ
تبریک شهردار آبادان به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان یاسین کاوه پور با صدور پیامی سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک‌ گفت.  متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم مقام‌ معظم رهبری: نهاد شورای نگهبان از عالی ترین ثمرات انقلاب اسلامی است و در سایه این نهاد جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی قوام و استحکام می یابد. نقش آفرینی […]

یاسین کاوه پور با صدور پیامی سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک‌ گفت. 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام‌ معظم رهبری:
نهاد شورای نگهبان از عالی ترین ثمرات انقلاب اسلامی است و در سایه این نهاد جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی قوام و استحکام می یابد.

نقش آفرینی مثبت و موثر شورای نگهبان بعنوان یکی از ارکان اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پاسبانی از قانون و حراست از جمهوریت و اسلامیت نظام بر کسی پوشیده نیست.

شورای نگهبان بعنوان دیده بان تیزبین نظام جمهوری اسلامی،با تفسیر درست قانون اساسی و با نظارت مستقل و مفید بر عرصه انتخابات،مسیر رشد و ترقی جامعه را به دوش کشیده و همین موضوع سبب شده است تا دشمنی های ضد انقلاب نسبت به این نهاد ارزشمند هر روز گسترش یابد.

اینجانب با گرامیداشت ۲۶ تیرماه،سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی را به اعضای محترم شورای نگهبان و همچنین رئیس و اعضای دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان آبادان تبریک عرض نموده و از خداوند باریتعالی برای خدمتگزاران در این شورا موفقیت روزافزون را طلب می کنم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار