شهرک صنعتی شماره ۵ در دزفول راه اندازی می‌شود

تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تیر 1402 | 10:41 ق.ظ
شهرک صنعتی شماره ۵ در دزفول راه اندازی می‌شود مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از راه اندازی شهرک صنعتی شماره ۵ در دزفول در آینده نزدیک خبر داد.
علی مهدی پور ایجاد شهرک‌های صنعتی جدید در دزفول را یک ضرورت دانست و گفت: در سفری که ریاست جمهور به خوزستان داشت، پیشنهاد ساخت ۷ شهرک صنعتی جدید ارائه شد که در این زمینه برای دزفول به دلیل بالا بودن متقاضی سرمایه‌گذاری، این مساله به صورت ویژه در حال پیگیری است.
 
وی به وجود ۴ شهرک صنعتی در دزفول اشاره کرد و افزود: با توجه به میل بالای سرمایه‌گذاری در شهرستان، زمینی برای واگذاری در شهرک‌های صنعتی وجود ندارد، به همین دلیل ایجاد شهرک صنعتی شماره ۵ در این شهرستان تصویب شده است.
 
مهدی پور با بیان اینکه پیگیری‌هایی در خصوص رهاسازی اراضی پادگان‌ها در دزفول برای ساخت شهرک‌های صنعتی در این شهرستان در حال انجام است تا بتوانیم از این طریق تامین زمین داشته باشیم، ادامه داد: امیدواریم تا پایان امسال بتوانیم زمین موردنظر برای ساخت شهرک صنعتی شماره ۵ شهرستان را تامین و از سال آینده بتوانیم نسبت به ساخت این شهرک اقدام کنیم.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان می‌گوید: این شهرستان به دلیل وجود ظرفیت‌های بسیار خوبی که در حوزه‌های مختلف دارد، بسیار مورد توجه سرمایه‌گذاران است، به همین دلیل ضرورت دارد هرچه سریع‌تر یک شهرک جدید در این شهرستان ساخته شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار