وضعیت ایستگاه‌های اتوبوس اهواز مطلوب نیست

تاریخ انتشار: یکشنبه 1 مرداد 1402 | 09:39 ق.ظ
وضعیت ایستگاه‌های اتوبوس اهواز مطلوب نیست رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اهواز بر لزوم سامان‌دهی ایستگاه‌های اتوبوس تاکید کرد. عادل شیشه‌گری، با اشاره به وضعیت مکانیزه نبودن ایستگاه‌های اتوبوس با توجه به دمای بالای هوا در اهواز اظهار کرد: قطعا امکان احداث ایستگاه مکانیزه کولردار در تمام شهر امکان‌پذیر نیست اما باید روی ایستگاه‌های خاص تمرکز شود. […]

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اهواز بر لزوم سامان‌دهی ایستگاه‌های اتوبوس تاکید کرد.

عادل شیشه‌گری، با اشاره به وضعیت مکانیزه نبودن ایستگاه‌های اتوبوس با توجه به دمای بالای هوا در اهواز اظهار کرد: قطعا امکان احداث ایستگاه مکانیزه کولردار در تمام شهر امکان‌پذیر نیست اما باید روی ایستگاه‌های خاص تمرکز شود. با توجه به نگهداری سخت ایستگاه‌های مکانیزه، اینکه این انتظار وجود داشته باشد که تمام شهر دارای ایستگاه‌های مکانیزه باشند، دور از واقع است و محقق نمی‌شود. ایستگاه‌های مکانیزه موجود نیز فرسوده شده‌اند و وضعیت مناسبی ندارند و باید سریعتر سامان‌دهی شوند.

وی افزود: در حال بررسی مسائل ایستگاه‌های اتوبوس پایانه غدیر و پایانه شهید فهمیده هستیم تا وضعیت آبخوری‌ها و کولرها مشخص و رفع شود. ایستگاه پایانه آزادگان نیز تا چند روز آینده بازگشایی می‌شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اهواز با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث ۱۰۰ ایستگاه اتوبوس مکانیزه، گفت: با توجه به اینکه چندین سال است که نتوانسته‌ایم به وضعیت ایستگاه‌های اتوبوس برسیم، وضعیت ایستگاه‌ها اصلا مطلوب نیست اما سعی می‌شود در دو سه ماه آینده و تا قبل از آغاز فعالیت مدارس، ایستگاه‌های اتوبوس سر و سامان بهتری داشته باشند.

شیشه‌گری عنوان کرد: برنده قرارداد احداث بیش از ۲۰ ایستگاه مکانیزه بین راهی بی آر تی نیز مشخص شده است و باید کار آغاز شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار