تامین آب آشامیدنی با کیفیت برای زائران حسینی در خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه 3 مرداد 1402 | 09:40 ق.ظ
تامین آب آشامیدنی با کیفیت برای زائران حسینی در خوزستان مدیرکل دفتر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور: با اقدامات صورت گرفته قطعا آب آشامیدنی با کیفیت برای زائران حسینی در خوزستان تامین خواهد شد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

احمد منتظری در بازدید از اقدامات انجام شده در پایانه مرزی شلمچه اظهار کرد: با توجه به گرمای هوا باید روند توزیع و تولید آب در مرز با دقت بیشتری انجام شود.

 

وی بیان کرد: خوشبختانه زیرساخت‌های خوبی برای تسهیل در امور زائران در پایانه مرزی شلمچه صورت گرفته است.

مدیرکل دفتر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: کار تهیه و توزیع آب شرب در مرز‌ها به وسیله ماشین آلات استاندارد انجام خواهد شد.

منتظری یادآورشد: همچنین در خصوص خنک سازی آب از یخ‌های دارای استاندارد استفاده می‌شود.

وی افزود: همکاران ما در آزمایشگاه‌ها باید رصد کیفیت آب را مستمر در دستور کارشان قرار دهند.

مدیرکل دفتر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: بهداشت آب، خط قرمز شرکت آب و فاضلاب است و کار کلرزنی در توزیع آب مواکب باید با دقت صورت گیرد.

منتظری با اشاره به اقدامات شرکت آب و فاضلاب خوزستان در زمینه بهبود زیرساخت‌ها و تلاش برای تامین آب پایدار مواکب ادامه داد: قطعا آب شرب با کیفیت برای زائران حسینی در خوزستان تامین و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

مدیرکل دفتر بهداشت آب و فاضلاب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از مخازن ساخته شده شرکت آب و فاضلاب خوزستان در پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد و روند آبرسانی در این پایانه مرزی مورد بررسی قرار گرفت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار