تامین آرد موردنیاز مواکب و هیات‌های مذهبی در محرم و اربعین

تاریخ انتشار: چهارشنبه 4 مرداد 1402 | 09:11 ق.ظ
تامین آرد موردنیاز مواکب و هیات‌های مذهبی در محرم و اربعین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان بر تامین آرد مورد نیاز مواکب، هیئات مذهبی و تکایا در بازه زمانی برگزاری ایام سوگواری محرم و اربعین حسینی و نیز تخصیص سهمیه ویژه اربعین به شهرستان‌های قرار گرفته در مسیرهای منتهی به پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه جهت تامین نیاز زائرین و خادمین اباعبدالله (ع) تاکید کرد. […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان بر تامین آرد مورد نیاز مواکب، هیئات مذهبی و تکایا در بازه زمانی برگزاری ایام سوگواری محرم و اربعین حسینی و نیز تخصیص سهمیه ویژه اربعین به شهرستان‌های قرار گرفته در مسیرهای منتهی به پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه جهت تامین نیاز زائرین و خادمین اباعبدالله (ع) تاکید کرد.

محمد راضی جلالی در نشست کارگروه رصد و پایش وضعیت گندم آرد و نان استان بر تامین رضایت‌مندی مردم از کیفیت و کمیت نان و برنامه‌ریزی جهت جلوگیری از تشکیل صفوف نانوایی تاکید کرد.

 برنامه‌ریزی جهت افزایش واحدهای نانوایی بویژه در مناطقی که فاقد نانوایی به میزان نیاز هستند و ساماندهی توزیع خمیرمایه در سطح استان از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که در این خصوص نیز پس از بحث و تبادل نظر اعضا تصمیماتی اتخاذ شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار