خدمات‌رسانی ۲۰۰ نیروی درمان و اورژانس خوزستان در مسیر چذابه

تاریخ انتشار: شنبه 14 مرداد 1402 | 08:42 ق.ظ
خدمات‌رسانی ۲۰۰ نیروی درمان و اورژانس خوزستان در مسیر چذابه رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خدمات‌رسانی ۲۰۰ نیروی درمان و اورژانس به زائران اربعین در مرز چذابه و مسیرهای منتهی به این مرز خبر داد. دکتر فرهنگ کره‌بندی، با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی اربعین حسینی و آمادگی برای خدمات‌دهی به زائران اظهار کرد: از […]

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خدمات‌رسانی ۲۰۰ نیروی درمان و اورژانس به زائران اربعین در مرز چذابه و مسیرهای منتهی به این مرز خبر داد.

دکتر فرهنگ کره‌بندی، با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی اربعین حسینی و آمادگی برای خدمات‌دهی به زائران اظهار کرد: از ۲۸ مردادماه تا ۱۸ شهریورماه، نیروهای اورژانس برای خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی در مرز چذابه مستقر می‌شوند.

وی افزود: اورژانس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، مسیر راهپیمایی زائران از منطقه عین دو اهواز، حمیدیه، سوسنگرد، بستان تا مرز چذابه و نقطه صفر مرزی را پوشش می‌دهد.

کره‌بندی بیان کرد: هفت دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۳۰ دستگاه آمبولانس و چهار فروند بالگرد و بیش از ۲۰۰ نیروی درمان و اورژانس برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی پیش‌بینی شده است.

وی با تاکید بر لزوم انجام راهپیمایی در ساعاتی که شدت گرمای هوا کمتر است، گفت: در این مدت درمانگاه مرکزی، درمانگاه تأمین اجتماعی و درمانگاه ارتش و ۱۰ سالن سرد در مرز چذابه مستقر خواهند شد. با توجه به گرمای هوا و خطر گرمازدگی، زائران می‌توانند مدت زمان کوتاهی در سالن‌های سرد حضور پیدا کنند تا شرایط‌شان پایدار شود و در طول مسیر نیز می‌توانند در صورت نیاز با ۱۱۵ تماس بگیرند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار