قطع برق ۱۶۱ اشتراک اداری پرمصرف در اهواز طی هفته گذشته

تاریخ انتشار: شنبه 14 مرداد 1402 | 09:00 ق.ظ
قطع برق ۱۶۱ اشتراک اداری پرمصرف در اهواز طی هفته گذشته معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در راستای تامین برق مستمر و پایدار در اهواز برق تعداد ۱۶۱ اشتراک اداری پرمصرف و خاطی از دستورالعمل ابلاغی دولت طی هفته گذشته در اهواز قطع شد. مهرداد فارسی مدان، اظهار کرد: در راستای تامین برق مستمر و پایدار و رفاه و آسایش […]

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: در راستای تامین برق مستمر و پایدار در اهواز برق تعداد ۱۶۱ اشتراک اداری پرمصرف و خاطی از دستورالعمل ابلاغی دولت طی هفته گذشته در اهواز قطع شد.

مهرداد فارسی مدان، اظهار کرد: در راستای تامین برق مستمر و پایدار و رفاه و آسایش عمومی در اهواز، برق تعداد ۱۶۱ اشتراک اداری پرمصرف و خاطی از دستورالعمل ابلاغی دولت طی هفته گذشته قطع شد.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در صنعت برق در تلاش هستیم تا لحظه‌ای شاهد قطع برق شهروندان نباشیم و در این زمینه از سوی وزارت نیرو ۱۴۰ برنامه به منظور کاهش خاموشی در اهواز در حال اجرا است.

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: یکی از برنامه‌های کنترل بار مصرفی شبکه به ویژه در ساعت پیک یا اوج مصرف برق، کاهش مصارف بخش اداری است و در این زمینه با اجرای دستورالعمل‌های مربوطه تلاش می‌کنیم تا خاموشی در بخش خانگی نداشته باشیم.

فارسی مدان عنوان کرد: در زمان اداری دستگاه‌ها موظف هستند به میزان ۳۰ درصد مصارف خود را کاهش دهند و پس از پایان ساعت اداری نیز دستگاه‌ها باید مصارف خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان ۶۰ درصد کاهش دهند. در این زمینه پیش از اقدام به قطع در مرحله اول پیامک اخطار تخطی از مصرف در ساعات اداری و در مرحله دوم پس از تایم اداری ارسال می‌شود.

وی ادامه داد: در صورتی که دستگاه‌های اجرایی به این دستورالعمل و همچنین پیامک‌های اخطار بی توجه باشند و نسبت به کاهش بار خود اقدام نکنند برق آن‌ها قطع خواهد شد.

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق اهواز در پایان ضمن تشکر از اداراتی که الگوی مصرف برق ابلاغی را رعایت کرده‌اند، گفت: امیدواریم طی هفته جاری که از امروز آغاز می‌شود با رعایت الگوهای مصرف از سوی دستگاه‌های دولتی شاهد اعلام قطعی برق در این بخش نباشیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار