رئیس جدید شورای شهر اهواز انتخاب شد

تاریخ انتشار: دوشنبه 16 مرداد 1402 | 11:02 ق.ظ
رئیس جدید شورای شهر اهواز انتخاب شد در انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر اهواز، سید محمدعلی پورموسوی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در سومین سال فعالیت این دوره شورا انتخاب شد. در یکصد و بیست و چهارمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (۱۶ مردادماه) با موضوع برگزاری انتخابات و تعیین هیات رئیسه در شورای شهر اهواز برگزار شد، […]

در انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر اهواز، سید محمدعلی پورموسوی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در سومین سال فعالیت این دوره شورا انتخاب شد.

در یکصد و بیست و چهارمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (۱۶ مردادماه) با موضوع برگزاری انتخابات و تعیین هیات رئیسه در شورای شهر اهواز برگزار شد، سید محمدعلی پورموسوی و علی‌مدد هاشم‌پور به عنوان کاندیدای ریاست شورا، عبدالزهرا سنواتی و عادل شیشه‌گری به عنوان کاندیدای نیابت رئیس، محمدمهدی مطیعی و حمید دغاغله به عنوان کاندیدای منشی اول، یونس اسفندیاری‌نژاد به عنوان کاندیدای منشی دوم در سومین سال شورای ششم معرفی شدند.

پس از رأی‌گیری، سید محمدعلی پورموسوی با کسب هفت رأی از مجموع ۱۳ رأی به عنوان رئیس شورای شهر اهواز انتخاب شد.

عبدالزهرا سنواتی نیز با هفت رای به عنوان نایب رئیس شورا، محمدمهدی مطیعی با هفت رای به عنوان منشی اول و یونس اسفندیاری نژاد با ۱۲ رای به عنوان منشی دوم شورای ششم شهر اهواز انتخاب شدند.

سبد محمد جواد رضوی نیز تنها کاندیدای خزانه‌داری بود که با ۱۲ رای به عنوان خزانه‌دار انتخاب شد.

در دو سال گذشته، سیاوش محمودی ریاست شورای شهر اهواز را بر عهده داشت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار