قطع برق ۹۹ مشترک اداری پرمصرف در خوزستان در روز گذشته

تاریخ انتشار: سه شنبه 17 مرداد 1402 | 11:58 ق.ظ
قطع برق ۹۹ مشترک اداری پرمصرف در خوزستان در روز گذشته سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از قطع برق ۹۹ مشترک اداری پرمصرف در شهرستان استان طی روز گذشته به دلیل عدم توجه به دستورالعمل‌های کاهش مصرف خبر داد. کامران حدادی، با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص ضرورت کاهش مصرف برق و پایش مستمر مصرف دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: در این راستا طی […]

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از قطع برق ۹۹ مشترک اداری پرمصرف در شهرستان استان طی روز گذشته به دلیل عدم توجه به دستورالعمل‌های کاهش مصرف خبر داد.

کامران حدادی، با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص ضرورت کاهش مصرف برق و پایش مستمر مصرف دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: در این راستا طی روز گذشته (۱۶ مردادماه) به دلیل عدم توجه به این دستورالعمل، تذکرات و هشدارهای این شرکت، برق ۹۹ مشترک اداری پر مصرف استان قطع شده است.

وی افزود: برق این مشترکان بعد از پایان ساعت اداری و به دلیل عدم کاهش میزان مصرف از سوی مرکز پایش ستاد قطع شده است.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: این ادارات دولتی، دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها و بانک‌ها در شهرستان‌های دزفول، باغملک، عبدالخان، زیدون، بندر امام، ماهشهر، خرمشهر، آبادان، شوش، اندیمشک، ایذه، مسجدسلیمان، گتوند، شادگان، رامشیر، شوشتر، بهبهان، هندیجان، آغاجاری، دهدز، سوسنگرد، امیدیه، رامهرمز و هفتکل فعالیت داشتند که به جای کاهش مصرف در مقایسه با سال گذشته افزایش مصرف داشتند.

حدادی عنوان کرد: برنامه‌هایی در راستای مدیریت مصرف از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر ابلاغ شده است تا دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی و غیر دولتی نسبت به مدیریت و کاهش مصرف برق اقدام کنند و بتوانیم از پیک بار تابستان امسال عبور کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌ها نسبت به مصوبه هیات وزیران مبنی بر کاهش مصرف بی توجه هستند که در این زمینه به آن‌ها تذکراتی داده شده است و در صورت تکرار و عدم رعایت نسبت به قطع برق آن‌ها اقدام می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار