آغاز بازرسی از نانوایی‌های فعال در اهواز/ کیفیت و بهداشت نان بررسی می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه 22 مرداد 1402 | 08:32 ق.ظ
آغاز بازرسی از نانوایی‌های فعال در اهواز/ کیفیت و بهداشت نان بررسی می‌شود مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از آغاز بازرسی از نانوایی‌های فعال در سطح کلانشهر اهواز خبر داد. امید جهان نژادیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح نظارت بر نانوایی‌های اهواز با محوریت سازمان جهاد کشاورزی اظهار کرد: بازرسان و کارشناسان واحد آرد و نان اداره کل غله و […]

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از آغاز بازرسی از نانوایی‌های فعال در سطح کلانشهر اهواز خبر داد.

امید جهان نژادیان در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح نظارت بر نانوایی‌های اهواز با محوریت سازمان جهاد کشاورزی اظهار کرد: بازرسان و کارشناسان واحد آرد و نان اداره کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان و دیگر گروه‌های مجاز بازرسی استان خوزستان بازرسی‌های خود از نانوایی‌های فعال در سطح کلانشهر اهواز را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: در این بازرسی‌ها با واحدهایی که متخلف هستند و نان‌ بی‌کیفیت به مردم عرضه می‌کنند برخورد می‌شود.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: این بازرسی به صورت سرزده و در دو نوبت صبح و عصر انجام می‌شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با نانوایی‌های خاطی برخورد خواهد شد.

جهان نژادیان ادامه داد: در این طرح بازرسی وضعیت بهداشت، وزن چانه، قیمت و کیفیت نان و نوع آرد مصرفی توسط تیم نظارتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیشترین یارانه دولت به آرد و نان اختصاص داده می‌شود، اهمیت بازرسی از این حوزه بسیار زیاد است و متولیان نظارت با نهایت دقت در حال انجام این بازرسی‌ها به منظور ارتقای سطح کیفی نان و کنترل بر عرضه این محصول هستند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار