افزایش دروازه های خروج زوار اربعین از مرز چذابه

تاریخ انتشار: دوشنبه 23 مرداد 1402 | 08:42 ق.ظ
افزایش دروازه های خروج زوار اربعین از مرز چذابه سردار رادان : شهروندان از شتابزدگی برای رسیدن به نقطه صفر مرزی بپرهیزند.

فرمانده کل انتظامی کشور در مرز چذابه گفت:سرعت خدمت رسانی برای خروج و ورود زائران چند برابر شده است.

 

سردار احمدرضا رادان در حاشیه بازدید از مرز چذابه و در جمع خبرنگاران افزود : خوشبختانه امروز توفیق رفیق شد تا در مرز چذابه و محل عبور زائران اباعبدالله الحسین (ع) حضور پیدا کنیم و از نزدیک پیشرفت کار‌ها را ببینیم.

وی ادامه داد: پیشرفتی که در مجموعه کار‌ها برای آماده سازی مسیری توام با آرامش و آسایش و ایمن بودن برای مردم انجام شده به همت همه دوستان در استانداری، شهرداری، ادارات خدماتی و همچنین مرزبانی و فرمانده انتظامی استان صورت گرفته است.

فرمانده کل انتظامی کشور اظهار داشت: خوشبختانه در این مرز هم تعداد گیت‌های تردد زوار چند برابر شده یعنی سرعت خدمت رسانی برای خروج و ورود چند برابر شده که امیدواریم بتواند رضایت زوار و مردم عزیز را فراهم کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: خبر خوبی در رابطه با گذرنامه عادی داریم و آن اینکه دو سال تمدید شده است یعنی گذرنامه‌هایی که در سال ۱۴۰۰ تاریخش به اتمام رسیده تمدید می‌شوند.

وی افزود: در مجموع می‌توان گفت در هر دو مرز شلمچه و چذابه همه مجموعه‌ها تلاش می‌کنند تا بتوانند خادمان خوبی برای زوار باشند.

سردار رادان توصیه کرد : شتاب زدگی در رسیدن به نقطه صفر مرزی زیاد لازم نیست پیش بینی شده در ایستگاه‌های مختلف زائران استراحت کنند تا بتوانند با آرامش خاطر برای سفر اربعین آماده شوند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار