اجرای طرح آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 مرداد 1402 | 10:06 ق.ظ
اجرای طرح آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی خوزستان براساس تفاهم‌نامه‌ای مشترک میان استانداری خوزستان و فنی و حرفه‌ای استان، طرح آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی خوزستان اجرایی می‌شود.

تفاهم نامه هدفمندکردن آموزش‌های مهارتیدر مناطق روستایی خوزستان میان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و اداره کل امور روستایی و شورا‌های استانداری استان منعقد شد.  

شهرام ملایی هزاروندی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان درخصوص جزئیات این تفاهم‌نامه گفت: تفاهم‌نامه هدفمندکردن آموزش‌های مهارتی در مناطق روستایی با هدف گسترش دانش، مهارت و ارتقای سرمایه انسانی براساس نتایج نیازسنجی آموزشی، کمک به ارتقا شاخص‌های زندگی محیط‌های روستایی و عشایری و برای ایجاد شایستگی‌ها و مهارت‌های شغلی و همچنین توانمند سازی و افزایش بهره وری از طریق آموزش‌های تخصصی ومهارتی در حوزه فعالیت روستایی و عشایری منعقد شد.  

وی افزود: فراهم سازی زمینه‌های پژوهش و ارزیابی آموزش‌های مهارتی، تامین اعتبار اجرای طرح از محل اعتبار‌های دهیاران، برگزاری آزمون و صدور گواهینامه، تشویق و تسهیل در راه اندازی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای آزاد در مناطق روستایی و عشایری در راستای بازارکار، اقتصادمقاومتی، تولید و اشتغال از تعهدات این تفاهم‌نامه است.  

ملایی هزاروندی می‌گوید: مدت اجرای این تفاهم‌نامه ۲ سال خواهد بود که تمدید ادامه فعالیت با توافق طرفین انجام می‌شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار