تخلیه و بارگیری بیش از ۱۵ میلیون تن کالا در بندر امام خمینی (ره)

تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 مرداد 1402 | 09:51 ق.ظ
تخلیه و بارگیری بیش از ۱۵ میلیون تن کالا در بندر امام خمینی (ره) سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان از تخلیه و بارگیری بیش از ۱۵ میلیون تن کالا در مجتمع بندری امام خمینی (ره) خبر داد. داوود چگنی در خصوص آخرین وضعیت تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری امام خمینی از ابتدای امسال تاکنون اظهار کرد: در این بازه زمانی […]

سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان از تخلیه و بارگیری بیش از ۱۵ میلیون تن کالا در مجتمع بندری امام خمینی (ره) خبر داد.

داوود چگنی در خصوص آخرین وضعیت تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندری امام خمینی از ابتدای امسال تاکنون اظهار کرد: در این بازه زمانی بیش از ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تن کالای نفتی و غیر نفتی تخلیه و بارگیری شده است.

وی افزود: میزان تخلیه و بارگیری کالاهای غیر نفتی بیش از ۹ میلیون تن و تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تن است.

سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به رشد ۱۶ درصدی بارگیری کالای غیر نفتی نسبت به مدت مشابه گفت: سه میلیون و ۵۰۰ هزار تن کالای غیرنفتی از ابتدای امسال تاکنون در این مجتمع بندری بارگیری شده است.

چگنی عنوان کرد: همچنین تخلیه و بارگیری کالاهای معدنی و شیمیایی در مقایسه با مدت مشابه ۳۲ درصد رشد داشته است و به بیش از ٢ میلیون و و ٧٠٠ هزار تن رسید. تخلیه و بارگیری کالاهای متفرقه نیز با یک درصد رشد به ٨٣۴ هزار تن رسید.

وی خاطرنشان کرد: عملیات تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندر امام خمینی (ره) بدون وقفه و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار