آمادگی اورژانس هوایی خوزستان برای خدمات‌رسانی به زائران/ احتمال لغو پروازها در دمای بالای ۴۰

تاریخ انتشار: شنبه 28 مرداد 1402 | 10:17 ق.ظ
آمادگی اورژانس هوایی خوزستان برای خدمات‌رسانی به زائران/ احتمال لغو پروازها در دمای بالای ۴۰ رئیس اورژانس هوایی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی خدمات‌رسانی پنج بالگرد و دو جت برای ارائه خدمات اورژانس به زائران اربعین حسینی(ع) در استان خوزستان خبر داد. ساسان کیانپور، با اشاره به آغاز رسمی خدمات‌رسانی اورژانس به زائران اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: در مسجد سلیمان، دزفول و بهبهان هر کدام یک فروند و در […]

رئیس اورژانس هوایی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی خدمات‌رسانی پنج بالگرد و دو جت برای ارائه خدمات اورژانس به زائران اربعین حسینی(ع) در استان خوزستان خبر داد.

ساسان کیانپور، با اشاره به آغاز رسمی خدمات‌رسانی اورژانس به زائران اربعین حسینی (ع) اظهار کرد: در مسجد سلیمان، دزفول و بهبهان هر کدام یک فروند و در اهواز دو فروند بالگرد و دو جت آماده خدمت‌رسانی داریم. در حال حاضر نیز پنج فروند بالگرد در آشیانه آماده پرواز هستند تا در صورت نیاز در ایام اربعین از اورژانس هوایی استفاده کنیم.  

وی افزود: در ایام اربعین سال گذشته، سه بیمار قلبی با بالگرد به مراکز درمانی انتقال یافتند.

رئیس اورژانس هوایی خوزستان گفت: با توجه به ازدحام جمعیت، پیش‌بینی لازم و نقطه‌زنی برای اعزام بالگرد انجام شده و تمامی نیروها در آماده‌باش هستند.

وی با بیان اینکه در ارائه خدمات با اورژانس هوایی کمبودی وجود ندارد، افزود: البته برای انجام ماموریت اورژانس هوایی با معضل گرما مواجه هستیم زیرا در زمان وقوع دمای بیش از ۴۰ درجه، پرواز بالگرد لغو خواهد شد.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار