برخورد قاطع با عاملان سلب آرامش و امنیت در خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه 28 مرداد 1402 | 11:17 ق.ظ
برخورد قاطع با عاملان سلب آرامش و امنیت در خوزستان دادستان مرکز استان خوزستان با اشاره به نظارت مستقیم این دادسرا بر طرح برخورد فراجا با ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی گفت: با افرادی که با رفتارهای پرخطر موجب سلب امنیت و آرامش مردم و همچنین بروز ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی در سطح استان شوند، برخورد جدی و قاطع خواهد شد.

امروز شنبه در نشست با معاونین خود و قضات شعب اختصاصی رسیدگی‌کننده به ناهنجاری‌ها و رفتارهای پرخطر، بر رسیدگی فوق‌العاده این پرونده‌ها در شعب ویژه و نظارت بر اقدامات ضابطین تاکید و بر تامین امنیت در حوزه‌های مختلف با برخورد به موقع، قانونی و موثر تاکید کرد.

وی راهبرد دادستانی مرکز استان را ضمن برخورد قضایی با متخلفان، پیشگیری و الزام دستگاه‌های مربوطه در انجام وظایف اجرایی و نظارتی و همچنین پیگیری حقوق عامه اعلام کرد و افزود: اماکنی که به اخطارها و تذکرات ناظرین توجه نکنند، پلمب و خودروهایی که حرکات نمایشی در معابر داشته باشند توسط پلیس توقیف و با رانندگان برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.

جعفری چگنی بیان کرد: برای این افراد از ظرفیت‌های تکمیلی قانون در مجازات از جمله منع از رانندگی با وسایل نقلیه موتوری و یا تصدی وسایل موتوری و توقیف وسایل ارتکاب جرم جهت تامین امنیت استفاده خواهد شد.

رئیس دادگستری خوزستان برخورد با میلان امنیت و آرامش را از برنامه های دستگاه قضای استان اعلام کرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار