اجرا و تکمیل طرح‌های برق رسانی در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه

تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 شهریور 1402 | 09:12 ق.ظ
اجرا و تکمیل طرح‌های برق رسانی در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان: ۱۴۶ هزار متر شبکه برق با اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه و بخشی عراقی این گذرگاه‌ها اجرا و تکمیل شد.

علی خدری گفت: باتوجه به آغاز حرکت پیاده روی زائران اربعین حسینی ۱۴۶ هزار متر شبکه برق با اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال در پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه و بخشی عراقی این گذرگاه‌ها برای تردد زائران اجرا و تکمیل شد.

وی با اشاره به برق‌رسانی به پارکینگ ۲۱۲ هکتاری و یکهزار و ۲۰۴ موکب در طول مسیر تردد زائران، افزود: ۹۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۵۱ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، ۲۹ کیلومتر شبکه روشنایی، ۲ هزار و ۸۰۷ چراغ روشنایی، و ۹۸ دستگاه ترانسفورماتور، مجموع کار‌های انجام شده در پایانه‌های مرزی خوزستان در اربعین ۱۴۰۲ است.

خدری ادامه داد: طرح‌های اجرا شده در مرزها، شامل؛ تقویت ولتاژ، اورهال شبکه و تجهیزات، افزایش ظرفیت ترانسفورماتور و شبکه‌های تامین برق مواکب مستقر در ۲ مرز شلمچه و چذابه و شیب عراق و توسعه و تعمیرات روشنایی معابر مسیر تردد زائران است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اضافه کرد: این شرکت با ساخت مرکز فوریت‌های برق، کار اتصال انشعاب‌های برق مواکب به شبکه توزیع را آغاز کرده است و تا پایان مراسم اربعین جهت پشتیبانی و خدمات رسانی به صورت ویژه در منطقه حضور دارد.

براساس تقویم رسمی کشور ۱۵ شهریور برابر با ۲۰ صفر ۱۴۴۴ هجری شمشی اربعین حسینی است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار