دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان با مدیر عامل موسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت

تاریخ انتشار: شنبه 4 شهریور 1402 | 08:13 ق.ظ
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان با مدیر عامل موسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت یاسین کاوه پور و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان در راستای توسعه ظرفیت های گردشگری و حمایت از ورزش با محمدحسین رحمانی مدیر عامل موسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان دیدار و گفت و گو کردند. کاوه پور در این نشست گفت: ارائه مجوز جهت راه اندازی مجدد فروشگاه البسه صنعت نفت آبادان مورد […]

یاسین کاوه پور و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان در راستای توسعه ظرفیت های گردشگری و حمایت از ورزش با محمدحسین رحمانی مدیر عامل موسسه فرهنگی و ورزشی صنعت نفت آبادان دیدار و گفت و گو کردند.

کاوه پور در این نشست گفت: ارائه مجوز جهت راه اندازی مجدد فروشگاه البسه صنعت نفت آبادان مورد بررسی قرار گرفت و شهرداری در این راستا همکاری لازم در چارچوب قانون را خواهد داشت.
وی توسعه ظرفیت های گردشگری و حمایت از ورزش آبادان را هدف شهرداری عنوان و بیان کرد: شهرداری با توجه به امکانات مختلف ورزشی شهر، می‌تواند در تدوین استراتژی و تعیین بازارهای هدف، متولی و مجری فعالیتی گسترده در جهت بسط و گسترش صنعت گردشگری ورزشی باشد.
شهردار آبادان اظهار داشت: سرمایه‌ گذاری در صنعت گردشگری ورزشی، صرف نظر از منافع اقتصادی مستقیمی که برای شهر ایجاد می‌ کند، باعث ارتقاء وجهه و تصویر خارجی شهر آبادان خواهد شد.
کاوه پور از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بعنوان ظرفیتی بزرگ برای توسعه گردشگری ورزشی در این شهر یاد کرد و افزود: با توجه به مشکلات مالی که باشگاه صنعت نفت با آن دست به گریبان است، شهرداری آبادان همکاری لازم برای اخذ مجوز فروشگاه البسه این باشگاه را خواهد داشت تا به این واسطه تیم محبوب هواداران عزیز از این طریق به درآمدزایی که در سایر باشگاه های بزرگ دنیا مرسوم است دست یاید.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار