پیام شهردار آبادان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

تاریخ انتشار: شنبه 4 شهریور 1402 | 08:26 ق.ظ
پیام شهردار آبادان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت «یاسین کاوه پور» ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، در پیامی آغاز هفته دولت را به دولتمردان و ملت شریف ایران اسلامی تبریک گفت. پیام شهردار آبادان به شرح ذیل است : هفته نخست شهریور ماه که هفته دولت نامگذاری شده، یادآور شهادت مظلومانه دو بزرگ مرد ایران زمین، شهیدان والامقام رجایی و […]

«یاسین کاوه پور» ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، در پیامی آغاز هفته دولت را به دولتمردان و ملت شریف ایران اسلامی تبریک گفت.

پیام شهردار آبادان به شرح ذیل است :

هفته نخست شهریور ماه که هفته دولت نامگذاری شده، یادآور شهادت مظلومانه دو بزرگ مرد ایران زمین، شهیدان والامقام رجایی و باهنر و جمعی از یاران باوفای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

هفته دولت یادآور رشادت ها و حماسه آفرینی فرزندان نیک این انقلاب می باشد که خدمت خالصانه و خاضعانه به مردم را در راستای توسعه و اقتدار کشور، سرلوحه کار خود قرار دادند.

این هفته نمادی از وحدت، همبستگی و اقتدار این نظام است و امید می رود با تلاش و اهتمام هر چه بیشتر مدیران و مسئولین و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های کشور گامی موثر در راستای آبادانی و رشد فرزندان این مرز و بوم برداشته شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت، آغاز هفته دولت را به تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به ویژه مدیران، مسئولان و کارمندان پایتخت مقاومت، آبادان قهرمان تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی، شهدا و بویژه امام شهیدان، زیر بیرق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسالت می نمایم.

یاسین کاوه پور – شهردار آبادان


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار