توسعه صنعت برق خوزستان با افتتاح طرح های هفته دولت

تاریخ انتشار: یکشنبه 5 شهریور 1402 | 08:29 ق.ظ
توسعه صنعت برق خوزستان با افتتاح طرح های هفته دولت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۲۲۸ پروژه برق‌رسانی استان با اعتبار بیش از ۴ هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

علی خدری با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های برق در خوزستان همزمان با هفته دولت، اظهارکرد: امسال قرار است به مناسبت هفته دولت ۱۲۵ پروژه در حوزه برق در خوزستان به بهره‌برداری برسد و همچنین ۱۰۳ پروژه نیز در این ایام کلنگ‌زنی خواهد شد.

 

وی افزود: این پروژه‌ها در قالب اصلاح و بهینه‌سازی برق شهری و روستایی، مدیریت بحران، توسعه و اصلاح روشنایی معابر، توسعه و تامین برق شهری، روستایی، مسکن مهر، کاهش تلفات، فیدر خروجی و قدرت مانور و برق رسانی به روستا‌های فاقد برق اجرایی شده‌اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح گفت: در بخش افتتاح و بهره‌برداری ۹۴ هزار و ۳۳۴ متر شبکه فشار متوسط و ۱۳۷ و ۱۹۲ متر شبکه فشار ضعیف احداث و همچنین ۲۱۹ دستگاه ترانسفورماتور و ۴ هزار و ۵۳۱ دستگاه چراغ روشنایی نصب شده است.

خدری با بیان اینکه مجموع اعتبار طرح‌های اجرایی و کلنگ‌زنی شده بیش از ۴ هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال است، عنوان کرد: این پروژه‌ها در راستای افزایش قابلیت اطمینان شبکه و تقویت ولتاژ در مناطق مختلف استان خوزستان اجرایی شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این پروژه‌ها افزایش رضایت‌مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود و همچنین تامین برق پایدار و مطمئن در سطح استان خوزستان است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار