صنعت نیشکر در نمایشگاه «روایت خدمت»؛ تجلّی وفای به‌عهد نیشکری‌ها

تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 شهریور 1402 | 08:43 ق.ظ
صنعت نیشکر در نمایشگاه «روایت خدمت»؛ تجلّی وفای به‌عهد نیشکری‌ها غرفه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به عنوان شرکتی پیشرو در پژوهش، تحقیقات، نوآوری و بومی‌سازی قطعات و دستگاه‌ها در دو حوزه صنعت و کشاورزی در نمایشگاه هفته دولت مستقر است.

همزمان با ششمین روز هفته دولت، نمایشگاه «روایت خدمت» با شعار «وعده؛ وفا» در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز با حضور دکتر راضی‌جلالی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان افتتاح شد.

صنعت نیشکر با حضور در این نمایشگاه، آخرین محصولات تولیدی و دستاوردهای دانش‌بنیان خود را به نمایش گذاشت.

در حاشیه بازدید معاون امور اقتصادی استانداری خوزستان از بخش‌های مختلف نمایشگاه، کارشناسان حاضر در این غرفه، توضیحاتی درباره آخرین دستاوردهای تولیدی و دانش‌بنیان صنعت نیشکر ارائه کردند.

غرفه شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به عنوان شرکتی پیشرو در پژوهش، تحقیقات، نوآوری و بومی‌سازی قطعات و دستگاه‌ها در دو حوزه صنعت و کشاورزی در نمایشگاه هفته دولت مستقر است.

ساخت کارنده نیشکر، طراحی دروگر، تولید واریته‌های سازگار با اقلیم خوزستان، برداشت پررونقِ محصولات غیرنیشکری، بازسازی ادوات کشاورزی، ساخت اولین دستگاه هشداردهنده موتور، تولید یخ خشک در قلب شکرستان ایران و… بخشی از دستاوردهای دانش‌بنیان و تولیدی این صنعتِ سبز است.

اگر شما هم می‌خواهید با محصولات تولیدی گیاه جادویی نیشکر بیش از پیش آشنا شوید، می‌توانید تا نهم شهریور با حضور در نمایشگاه بین‌المللی اهواز، از غرفه شرکت توسعه نیشکر دیدن کنید.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار