پذیرش بدون آزمون در دانشگاه آزاد خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 شهریور 1402 | 09:57 ق.ظ
پذیرش بدون آزمون در دانشگاه آزاد خوزستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان از پذیرش دانشجو در رشته‌های بدون آزمون این دانشگاه تا ۱۱ شهریورماه خبر داد.

دکتر علی افروس  ، اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته در نیمسال اول ۱۴۰۲ پذیرش آن‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است، از ۳۱ مردادماه آغاز شده است و تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۱ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی به نشانی www.azmoon.org دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: ثبت‌نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی، مجزا از انتخاب رشته در رشته‌های آزمون سراسری است و بیش از ۹۵ درصد رشته محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی، بدون آزمون هستند.

وی با اشاره به رشته‌های بدون آزمون واحد اهواز، عنوان کرد: رشته محل‌های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی پیوسته نیم‌سال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز شامل مهندسی ورزش، نقاشی، معماری داخلی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی شیمی، علوم ورزشی، علوم و مهندسی صنایع غذایی، حسابداری، مشاوره، علوم قضایی، مدیریت امور بانکی، مدیریت بیمه، مدیریت صنعتی، مطالعات خانواده، علوم و مهندسی آب، فقه و مبانی حقوق اسلامی، جغرافیا، مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی، زیست فناوری، علوم و مهندسی محیط زیست، مهندسی مواد و متالورژی، شهرسازی، فیزیک، زمین شناسی، مدیریت بازرگانی، علوم سیاسی، روانشناسی، فقه و حقوق اسلامی، مهندسی گیاه پزشکی، مدیریت کسب و کار، علوم و مهندسی محیط زیست، عمران، مکانیک و حقوق است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار