شهردار اهواز خبر داد: تحویل بخش دیگری از ناوگان حمل و نقل عمومی خریداری شده به شهرداری اهواز

تاریخ انتشار: شنبه 11 شهریور 1402 | 08:18 ق.ظ
شهردار اهواز خبر داد: تحویل بخش دیگری از ناوگان حمل و نقل عمومی خریداری شده به شهرداری اهواز رضا امینی شهردار اهواز در حاشیه نمایشگاه هفته دولت اظهار کرد: با حمایت وزارت کشور، بخش دیگری از ناوگان حمل و نقل عمومی خریداری شده به شهرداری اهواز تحویل گردید. وی افزود: ۴ دستگاه اتوبوس و ۱۳ دستگاه ون به ارزش فعلی حدود ۵۰۰ میلیارد ریال که بخشی از هزینه آن توسط شهرداری اهواز و […]
رضا امینی شهردار اهواز در حاشیه نمایشگاه هفته دولت اظهار کرد: با حمایت وزارت کشور، بخش دیگری از ناوگان حمل و نقل عمومی خریداری شده به شهرداری اهواز تحویل گردید.

وی افزود: ۴ دستگاه اتوبوس و ۱۳ دستگاه ون به ارزش فعلی حدود ۵۰۰ میلیارد ریال که بخشی از هزینه آن توسط شهرداری اهواز و مابقی بعنوان یارانه توسط دولت پرداخت شده، در ایام اربعین به شهرداری اهواز تحویل شد.

امینی عنوان کرد: مقرر گردیده ناوگان جدید مستقیم از تهران به پایانه مرزی چذابه منتقل شوند و با آغاز خدمات دهی به زوار اباعبدالله متبرک شده و پس از خاتمه سفرهای اربعین فعالیت ناوگان جدید در شهر اهواز نیز آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: با ورود ناوگان جدید، تاکنون ۴۶ دستگاه از ۱۲۹ دستگاه اتوبوس و ۲۴ دستگاه از ۵۰ ون خریداری شده، تحویل شهرداری اهواز شده.

شهردار اهواز در پایان خاطرنشان کرد: میانگین عمر ناوگان طی یکسال اخیر کاهش چشمگیری داشته است
امید است با حمایت وزارت کشور و پایبندی کارخانجات تولید داخل به تعهدات و قراردادهای فی ما بین، بزودی شاهد ورود باقیمانده ناوگان حمل و نقل عمومی خریداری شده به شهر اهواز باشیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار