مصدوم شدن ۳۱ زائر ایرانی اربعین حسینی در العماره عراق

تاریخ انتشار: دوشنبه 13 شهریور 1402 | 10:52 ق.ظ
مصدوم شدن ۳۱ زائر ایرانی اربعین حسینی در العماره عراق رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ خوزستان از مصدوم شدن ۳۱ زائر ایرانی اربعین حسینی در برخورد اتوبوس با خودروی سواری در شهر العماره عراق خبر داد.

دکتر فرهنگ کره بندی گفت: گزارش وقوع حادثه رانندگی در شهر العماره عراق در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح امروز، دوشنبه ۱۳ شهریورماه به مرکز اورژانس ۱۱۵ اطلاع رسانی شد.

وی افزود: در این حادثه که یک دستگاه اتوبوس و یک خودروی سواری باهم برخورد کرده بودند، ۳۱ نفر مصدوم شدند و ۱۲ نفر آن‌ها به وسیله اتوبوس و ۱۲ نفر دیگر نیز به وسیله اتوبوس آمبولانس به بیمارستان انتقال یافتند.

دکتر کره بندی با بیان اینکه در این سانحه، ۲ نفر ضربه مغزی شدند، ادامه داد: در ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه بالگرد اورژانس برای انتقال مصدومان به بیمارستان سوسنگرد و سپس اهواز به پرواز درآمد.

گفتنی است؛ روز گذشته نیز تصادف اتوبوس زائران ایرانی در شهر العماره عراق اتفاق افتاد و  یک پسر ۱۲ ساله، یک مرد ۵۶ ساله و یک زن ۴۴ ساله مصدوم و به وسیله بالگرد اورژانساز مرز چذابه به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شدند.

از ابتدای ماه صفر تاکنون، اورژانس خوزستان با تجهیزات کامل شامل؛ ۳۸ آمبولانس، ۸ اتوبوس آمبولانس و ۶ موتورلانس برای خدمت به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی چذابه مستقر است و به زوار خدمت رسانی می کند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار