خدمات دهی رایگان اتوبوسرانی آبادان به زائران اربعین حسینی

تاریخ انتشار: سه شنبه 14 شهریور 1402 | 08:59 ق.ظ
خدمات دهی رایگان اتوبوسرانی آبادان به زائران اربعین حسینی شهردار آبادان : خدمات دهی رایگان اتوبوسرانی آبادان به زائران اربعین حسینی کاوه پور از خدمات رسانی رایگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه خبر داد. یاسین کاوه پور اظهار کرد: از ابتدای ماه صفر ۱۵ دستگاه اتوبوس و مینی بوس از سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان به صورت رایگان در […]

شهردار آبادان :

خدمات دهی رایگان اتوبوسرانی آبادان به زائران اربعین حسینی

کاوه پور از خدمات رسانی رایگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه خبر داد.

یاسین کاوه پور اظهار کرد: از ابتدای ماه صفر ۱۵ دستگاه اتوبوس و مینی بوس از سازمان اتوبوسرانی شهرداری آبادان به صورت رایگان در حال ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه هستند.

شهردار آبادان بیان کرد: کار جابه‌جایی زائران به صورت شبانه روزی به انجام می‌رسد.

وی با اشاره به ارائه خدمات توسط شهرداری آبادان در مواقع اضطراری گفت: در زمان‌های اضطراری که از سوی استانداری و شهرداری خرمشهر درخواست ‌شود و در مواردی که نیاز به خدمات فوری در مرز شلمچه وجود داشته باشد، جهت کمک و تسهیل در امور، اقدامات لازم از سوی شهرداری آبادان صورت می‌گیرد.

یاسین کاپه پور از ارائه خدمات تا پایان همایش پیاده روی اربعین برای بازگشت زائران در مرز شلمچه خبرداد و خاطرنشان کرد: با وجود اینکه تمهیدات لازم برای بازگشت زائران از این سفر معنوی دیده شده است، شهرداری آبادان نیز همانند سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های خدمات‌رسان حداقل تا پایان ایام اربعین حسینی و تا پایان بازگشت زائران به کشور، خدمات‌دهی خود را ادامه خواهد داد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار