ترافیک روان در محورهای خوزستان /پایان موج برگشت زائران

تاریخ انتشار: شنبه 18 شهریور 1402 | 10:02 ق.ظ
ترافیک روان در محورهای خوزستان /پایان موج برگشت زائران رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به پایان موج بازگشت زائران، از برقراری ترافیک عادی در محورهای استان خبر داد. سرهنگ سعید رحیمی، با اشاره به بازگشت زائران و وضعیت محورهای خوزستان اظهار کرد: در حال حاضر محورهای خوزستان ترافیک عادی و روان دارند اما همچنان شاهد بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) هستیم. وی با اشاره […]

رئیس پلیس راه خوزستان با اشاره به پایان موج بازگشت زائران، از برقراری ترافیک عادی در محورهای استان خبر داد.

سرهنگ سعید رحیمی، با اشاره به بازگشت زائران و وضعیت محورهای خوزستان اظهار کرد: در حال حاضر محورهای خوزستان ترافیک عادی و روان دارند اما همچنان شاهد بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) هستیم.

وی با اشاره به خالی شدن ۹۰ درصد پارکینگ‌ها در مرزها، افزود: تقریباً موج بازگشت زائران اربعین حسینی تمام شده است و شاهد برگشت عادی زائران هستیم.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: در روزهای اخیر تعداد واژگونی‌ها بسیار زیاد بوده و اغلب این حوادث به زائران خسته و خواب آلوده‌ای برمی‌گردد که به هشدارها توجه نمی‌کنند و با خستگی و خواب‌آلودگی پشت فرمان وسیله نقلیه می‌نشینند و بعد هم خودرو واژگون می‌شود. واژگونی در چنین شرایطی که فرد توان کنترل خودرو را ندارد طبیعی است.

رحیمی بیان کرد: عملاً طرح اربعین حسینی(ع) پلیس راه خوزستان تمام شده است اما همچنان عوامل ما تا ۴۸ ساعت دیگر در محورهای استان حضور دارند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار