قدردانی مسئول بسیج رسانه استان خوزستان از عملکرد اصحاب رسانه در پوشش مراسم اربعین

تاریخ انتشار: شنبه 18 شهریور 1402 | 08:26 ق.ظ
قدردانی مسئول بسیج رسانه استان خوزستان از عملکرد اصحاب رسانه در پوشش مراسم اربعین سجاد بهمئی ضمن قدردانی از فعالیت قرارگاه رسانه‎ای در ایام اربعین گفت: انعکاس رویداد جهانی اربعین از سوی رسانه های خوزستان ارزشمند بود. مسئول بسیج رسانه استان خوزستان ضمن قدردانی از فعالیت‎ های قرار گاه رسانه‎ای در ایام اربعین حسینی علیه‎السلام، انعکاس این رویداد جهانی را ارزشمند خواند و گفت: اینکه اخبار اربعین در راس […]

سجاد بهمئی ضمن قدردانی از فعالیت قرارگاه رسانه‎ای در ایام اربعین گفت: انعکاس رویداد جهانی اربعین از سوی رسانه های خوزستان ارزشمند بود.

مسئول بسیج رسانه استان خوزستان ضمن قدردانی از فعالیت‎ های قرار گاه رسانه‎ای در ایام اربعین حسینی علیه‎السلام، انعکاس این رویداد جهانی را ارزشمند خواند و گفت: اینکه اخبار اربعین در راس همه خبرها قرار داشت حرکت پسندیده‎ای بود.
وی در ادامه نقش رسانه ها در برگزاری هرچه باشکوه‎تر همایش عظیم پیاده‎روی اربعین در سراسر استان و حضور پر رنگ خبرنگاران را کلیدی توصیف کرد و عنوان داشت: نیمی از جمعیتی که امسال به این رویداد مشرف شدند با شورآفرینی‎ای بود که رسانه ها در این ایام ایجاد کرده بودند.

مسئول بسیج رسانه استان خوزستان گفت: قرارگاه رسانه ای اربعین خبرنگاران را در چندمرحله به مرزهای چذابه و شلمچه در قالب سفیران حسینی اعزام نمود و خبرنگاران با حضور پرشور اقدام به تولید محتواهایی چون گزارش، عکس، عکس نوشته، ویدیوکلیپ، فیلم، خبر، پوشش خبری جلسات و بازدیدها، مصاحبه و دیگر محتوا های خبری از مسئولان استانی و کشوری، موکب داران و زائران نمودند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار