پیش‌بینی تولید بیش از ۶۵۰ هزار تن شکر در خوزستان/ رکورد تولید شکسته می‌شود

تاریخ انتشار: شنبه 18 شهریور 1402 | 09:12 ق.ظ
پیش‌بینی تولید بیش از ۶۵۰ هزار تن شکر در خوزستان/ رکورد تولید شکسته می‌شود مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با بیان اینکه رکورد تولید شکر برای اولین بار شکسته می‌شود، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از ۶۵۰ هزار تن شکر در واحدهای هشتگانه نیشکری خوزستان تولید شود. عبدعلی ناصری ، در خصوص آخرین وضعیت مزارع نیشکر خوزستان اظهار کرد: وضعیت مزارع نیشکر واحدهای هشتگانه نیشکری در […]

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با بیان اینکه رکورد تولید شکر برای اولین بار شکسته می‌شود، گفت: پیش بینی می‌کنیم امسال بیش از ۶۵۰ هزار تن شکر در واحدهای هشتگانه نیشکری خوزستان تولید شود.

عبدعلی ناصری ، در خصوص آخرین وضعیت مزارع نیشکر خوزستان اظهار کرد: وضعیت مزارع نیشکر واحدهای هشتگانه نیشکری در خوزستان مطلوب است و پیش‌بینی می‌کنیم امسال شاهد برداشت بسیار خوب نیشکر و تولید شکر در استان باشیم.

وی افزود: با توجه به شرایطی که در بحث کشت نیشکر وجود دارد، پیش‌بینی می‌کنیم امسال بیش از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تن نیشکر از مزارع برداشت شود.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با بیان اینکه امسال رکورد تولید برای اولین بار شکسته می‌شود، گفت: در صورت تحقق این میزان برداشت نیشکر از مزارع، تولید شکر ۵۰ درصد افزایش خواهد یافت و از این رو می‌توانیم بیش از ۶۵۰ هزار تن شکر تولید کنیم.

ناصری عنوان کرد: یکی از مهمترین مسائلی که در دستور کار مجموعه نیشکر است، بحث تولید حداکثری است که به عنوان اولویت اصلی صنعت نیشکر دنبال می‌شود و در این زمینه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در عملیات‌ کاشت، داشت و برداشت تلاش خواهیم کرد این مهم را محقق کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط مزارع، امسال سال پررونقی برای صنعت نیشکر خواهد بود و با توجه به وضعیت مطلوب عملیات داشت نیشکر و رشد مناسب نیشکرها، سال پرمحصولی در واحدهای هشتگانه نیشکری رقم خواهد خورد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار