آغاز فصل پاییز و آماده‌باش بیمارستان‌های خوزستان در پی افزایش مراجعات تنفسی

تاریخ انتشار: یکشنبه 19 شهریور 1402 | 08:28 ق.ظ
آغاز فصل پاییز و آماده‌باش بیمارستان‌های خوزستان در پی افزایش مراجعات تنفسی مدیر امور بیمارستان‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از اعلام آماده‌باش به بیمارستان‌های خوزستان در پی افزایش مراجعات تنفسی به مراکز درمانی خبر داد. دکتر مسعود نشاطی، اظهار کرد: طبق آخرین اخبار و گزارش‌های رسیده از مراکز درمانی، در روزهای گذشته آمار مراجعه‌کنندگان با مشکلات تنفسی به مراکز درمانی روند تصاعدی به […]

مدیر امور بیمارستان‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از اعلام آماده‌باش به بیمارستان‌های خوزستان در پی افزایش مراجعات تنفسی به مراکز درمانی خبر داد.

دکتر مسعود نشاطی، اظهار کرد: طبق آخرین اخبار و گزارش‌های رسیده از مراکز درمانی، در روزهای گذشته آمار مراجعه‌کنندگان با مشکلات تنفسی به مراکز درمانی روند تصاعدی به خود گرفته است.

وی افزود: همه ساله با نزدیک شدن به فصل پاییز، میزان مراجعات با مشکلات تنفسی به بیمارستان‌های خوزستان افزایش می‌یابد.

مدیر امور بیمارستان‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: در پی افزایش مراجعات مشکلات حاد تنفسی به مراکز درمانی و احتمال شیوع همه‌گیری بیماری ویروسی، به تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دستور اعلام آماده‌باش داده شده و تمهیدات لازم برای مقابله با افزایش مراجعات اندیشیده شده است اما باید تمام الزامات پیشگیری کننده هم از سوی مردم خوزستان مورد توجه قرار بگیرد. 

 عفونت بیمارستانی و رعایت پروتکل‌های درمانی بیماری‌های ویروسی بیماران سرپایی و بستری، در حالت آماده‌باش حداکثری برای ارائه خدمات به بیماران و مراجعه کنندگان باشند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار