اعلام تولیدی‌های مجاز فرم مدارس در خوزستان/ ممنوعیت تغییر رنگ و فرم

تاریخ انتشار: دوشنبه 20 شهریور 1402 | 11:40 ق.ظ
اعلام تولیدی‌های مجاز فرم مدارس در خوزستان/ ممنوعیت تغییر رنگ و فرم مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از ممنوعیت تغییر رنگ و فرم لباس دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: این خصوص مدارس دولتی و غیرانتفاعی تفاوتی ندارند. مسعود حمیدی‌نژاد، در خصوص نحوه تهیه پوشاک دانش‌آموزان اظهار کرد: تصمیم‌گیری درباره لباس فرم با انجمن اولیا و مربیان و شواری مدرسه است؛ به مدارس اعلام […]

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از ممنوعیت تغییر رنگ و فرم لباس دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: این خصوص مدارس دولتی و غیرانتفاعی تفاوتی ندارند.

مسعود حمیدی‌نژاد، در خصوص نحوه تهیه پوشاک دانش‌آموزان اظهار کرد: تصمیم‌گیری درباره لباس فرم با انجمن اولیا و مربیان و شواری مدرسه است؛ به مدارس اعلام شده که تغییر رنگ و فرم لباس ممنوع است و در این خصوص مدارس دولتی و غیرانتفاعی تفاوتی ندارند.

وی ادامه داد: تولیدی‌های مجاز دوخت لباس از سوی سازمان صنعت و معدن معرفی شده‌اند بنابراین مدیران مدارس اجازه امضای تفاهم‌نامه با دیگر تولیدی‌ها را ندارند. همچنین مدیران مدارس ناظر اجرای تفاهم‌نامه بین نماینده انجمن با تولیدی هستند.

مدیرکل‌ آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه نرخ پوشاک مدارس تعیین شده است، عنوان کرد: هر تولیدی که نرخ‌نامه را رعایت نکند به سازمان تعزیرات حکومتی معرفی می‌شود.

حمیدی‌نژاد افزود: برای رفاه حال والدین، دانش‌آموزان می‌توانند از لباس فرم سال گذشته خود حتی اگر رنگ و فرم آن با مدرسه یکسان نباشد به شرط تایید حجاب و پوشش استفاده کنند.

وی در پایان یادآور شد: والدین در صورت مشاهده هر نوع تخلف از جمله کیفیت دوخت، تغییر رنگ و طرح لباس و یا اضافه دریافتی می‌توانند با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند. اولیا اختیار دارند هر کجا که تمایل دارند لباس مدرسه فرزند خود را تهیه کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار