ایجاد ۶۳ هزار فرصت شغلی، تعهد اشتغال خوزستان در سال

تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 شهریور 1402 | 08:47 ق.ظ
ایجاد ۶۳ هزار فرصت شغلی، تعهد اشتغال خوزستان در سال مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تعهد اشتغال استان در سال ۱۴۰۲ را ۶۳ هزار فرصت شغلی اعلام کرد.
اصغر رشنودی تعهد اشتغال خوزستان در سال ۱۴۰۲ را ایجاد ۶۳ هزار فرصت شغلی عنوان کرد و گفت: بر مبنای میزان اشتغال ثبت شده در سامانه رصد، تاکنون ۴۰ درصد از این تعهد محقق شده است و امیدواریم با همکاری سایر ارگان‌ها بیش از این میزان محقق شود.
 
وی میزان تعهد پرداخت تسهیلات اشتغالزایی از سوی بانک‌های استان را بیش از ۳۰ هزار میلیارد عنوان کرد و افزود: تاکنون بیش از ۱۸ هزار میلیارد ریال آن پرداخت شده است.
 
رشنودی در تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی در خوزستان می‌گوید: درحال حاضر ۵ هزار و ۶۰۰ فروشگاه خرد و ۴۶۷ فروشگاه زنجیره‌ای در استان، عضو طرح ملی کالابرگ الکترونیکی هستند و به متقاضیان خدمات ارائه می‌دهند.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با بیان اینکه ۱۲۰ هزار خانوار در استان به مبلغ یکهزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از طریق کالابرگ الکترونیکی خرید کرده اند، اضافه کرد: در اجرای این طرح نسبت به سایر استان‌های کشور جایگاه بهتری داریم و تلاش می‌کنیم این روند به بهترین شکل ادامه یابد.
 
به گفته رشنودی؛ تعداد تراکنش‌های انجام شده از اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی را ۳۰۰ هزار مورد ثبت شده است.
 
هدف از اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی، کنترل تورم ۱۱ قلم کالای اساسی از جمله؛ شیر کم‌چرب (بطری)، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
آکادمی
شهرزیبارا شهروند زیبا می سازد
نفت
تابناک وب
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار